در حال بارگذاری...

RAM Connection 2023 v23.00.00.190 طراحی اتصالات فولادی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 17900 16 اردیبهشت 1402

RAM ConnectionRAM Connection

 نرم افزاری که با استفاده از آن مهندسان سازه یا طراحان نیاز به بررسی یک اتصال خاص ، طراحی یک اتصال واحد برای اتصالات متعدد یا بهینه سازی هر اتصال در یک ساختار دارند. برنامه RAM Connection می تواند اتصالات را در چند ثانیه بررسی یا طراحی کند. تجزیه و تحلیل ، طراحی و تأیید اتصالات فولادی ساختاری ، همه با محاسبات جامع ، از جمله رعایت لرزه ای از امکانات برنامه RAM Connection CONNECT Edition است. شما برای اتصالات قاب فولادی AISC ASD و LRFD دریافت می کنید، به عنوان 4100-1998 ، BS5950-1 ، CSA S16-14 ، EN1993-EC3 ، GB50017 و IS800 طراحی و بهینه سازی اتصال برای اتصالات برشی و لحظه ، اتصالات فریم ، شکاف ها و اتصالات مهاربندی افقی. برای اتصالات خرپایی ، طراحی اتصالات لوله را مطابق با دفترچه راهنمای طراحی AISC و HSS Connection طراحی می کنید.
RAM Connection از طریق ادغام بدون درز خود با سیستم ساختاری RAM ، عناصر RAM و STAAD.PRO ، نوار را به سطح جدیدی از بهره‌وری افزایش می دهد. تمام داده های مربوط به اندازه اعضا ، هندسه مشترک و نیروها به طور مستقیم از سیستم ساختاری RAM ، عناصر RAM یا STAAD.PRO به RAM اتصال منتقل می شوند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل  را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • از قسمت Add or remove programs ویندوز برنامه Bentley connection client را حذف کنید
  • فایل Setup_CONNECTIONClientx64_11.00.05.44.exe موجود در پوشه Patch را نصب کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید (یوزر و پسورد جهت اجرا در فایل Readme موجود است) و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 8/10
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 835 مگابايت به همراه Patch


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار