در حال بارگذاری...

CADlogic Draft IT Architectural 5.0.24 طراحی پروژه CAD

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 8005 1 اسفند 1402
CADlogic Draft IT CADlogic Draft IT نرم افزاری که کاربرد آن فراهم ساختن راهی حرفه ای برای طراحی پروژه های CAD با استفاده از مجموعه ای گسترده از ابزارهای طراحی و حاشیه نویسی است. برنامه Draft IT مجهز به ابزار رسم شکل های هندسی و نمادها همراه با امکان تبدیل بخش ها به قوس و ایجاد نقاط زاویه و شکست است. Draft IT دارای فهرست نواری و بخش هایی با ساختار منظم است. همه این بخش ها در یک رابط کاربری خوش ظاهر و کاربرپسند تجمیع شده اند. این برنامه بیشتر برای کسانی طراحی شده که روش کار اساسی CAD را می دانند. می توانید پنجره طراحی جدید باز کنید یا پروژه قبلی CAD را برای ویرایش باز کنید.
قابلیت تغییر اندازه صفحه به صورت انتخاب از بین چندین مقدار از پیش تعیین شده یا وارد کردن دستی ابعاد وجود دارد. می توانید قوس، خط، اشکال هندسی (مانند دایره و مستطیل) رسم کنید یا خطوطی افقی و زاویه دار ایجاد کنید. با یکی از ابزارها می توانید شکل ها را با رنگ ها و الگوهای دلخواه پر کنید. هم چنین می توانید آرایش های مستطیلی اضافه کنید و نقاط راهنما وارد کنید. به علاوه، می توانید هرکدام از اجزا را انتقال دهید، بکشید، بچرخانید یا مقیاس را تغییر دهید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 32 بیتی
دانلود با حجم 165 مگابايت به همراه keygen
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 173 مگابايت به همراه keygen

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • گزینه Architectural را انتخاب و روی Yes و بعد روی Active software کلیک کنید.
  • در پنجره باز شده روی لینک آبی Enter the activation code کلیک کنید و Request Code را کپی کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و کد را در قسمت Request Code قرار بدید و Generate را بزنید و سریال ساخته شده را در پنجره فعال سازی Paste کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11