در حال بارگذاری...

FlexLogger 2021 R2 پیکربندی سریع سنسورها

FlexLogger

FlexLogger

 نرم افزاری در زمینه پیکربندی سریع سنسورها و ثبت داده های سیگنال های مختلط بوده که جهت تایید سیستم های الکترومکانیکی ، بدون نیاز به برنامه نویسی مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه FlexLogger امکان ایجاد سیستم های انعطاف پذیر و مقیاس پذیر ثبت‌کننده داده یا دیتالاگر همراه با سخت افزار جمع آوری داده NI و بدون نیاز به برنامه نویسی را فراهم می کند. با استفاده از گردش کار پیکربندی مبتنی بر سنسور ، امکان نصب ، مصورسازی و ثبت ترکیبی از اندازه گیری های همگام شده حاصل از سنسورهای آنالوگ ، سیگنال های دیجیتال و دیگر وسایل ارتباطی وجود دارد.
امکانات و ابزارهای برنامه FlexLogger همچنین امکان ایجاد ولتاژ ، جریان یا سیگنال های دیجیتال را به منظور کنترل عملگرهای مکانیکی یا کنترل مقدار مطلوب فراهم می کنند که این امر می تواند به وسیله راه اندازهای رویداد در پاسخ به شرایط متغیر به صورت خودکار باشد. یکی دیگر ویژگی های این برنامه ، قابلیت ذخیره سازی ابر داده های تست پیکربندی است که امکان بررسی و مقایسه سریع نتایج حاصل از تست ها را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
توضیحات
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • فایل Setup.iso را توسط نرم افزار داریو مجازی Mount کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید و در آخر برای چک کردن آپدیت روی No کلیک کنید و Reboot Now بزنید.
  • بعد از بالا آمدن ویندوز فایل NI License Activator.exe را اجرا کنید و روی تمام قسمت ها کلیک راست کنید و گزینه Active را بزنید.
  • نرم افزار را از منوی استارت ویندوز اجرا کنید.
System Requirements
Windows 7/8.1/10 (x64)
CPU: Pentium 4 G1 equivalent (Intel i5 equivalent or higher recommended)
Disk Space: 4 GB Free space
Memory: 4 GB RAM
Screen Resolution: 1024 x 768 resolution

Require Software
-NI-DAQmx software 19.0 or higher
-NI-XNET software 19.0 or higher