در حال بارگذاری...

PLAXIS 2D CONNECT Edition v20 Update 4 تحلیل 2 بعدی مدل مهندسی ژئوتکنیک

PLAXIS 2D

PLAXIS 2D

 نرم افزاری قدرتمند برای اجزای محدود (finite element) است که تحلیل 2 بعدی عیب ها و پایداری را در مهندسی زمین فناوری یا ژئوتکنیک و مکانیک سنگ انجام می دهد. شرکت ها و مؤسسه های مهندسی برتر در سراسر جهان از این نرم افزار در صنعت مهندسی عمران و ژئوتکنیک استفاده می کنند. کاربردهای برنامه PLAXIS 2D شامل کاوش، ساخت خاکریز، فونداسیون های تونل، معدن و مخزن های ژئومکانیکی است. این برنامه مجهز به ویژگی هایی پیشرفته و متعدد است تا بتواند انواع مختلف مسئله های ژئوتکنیکال را با یک پکیج نرم افزاری یکپارچه مدل سازی کند. عناصر ساختاری و انواع بارگیری از پیش تعیین شده، در محیطی شبیه به CAD در دسترس هستند. کاربر با استفاده از این برنامه می تواند مدل هایی سریع و کارآمد خلق کند و زمان بیشتری را به تفسیر نتایج اختصاص دهد.
نسخه 3D نرم افزار PLAXIS 2D CONNECT Editio دارای ویژگی هایی پیشرفته برای حل مسئله های مدل سازی در پیچیده ترین پروژه های ژئوتکنیکال است که در نسخه 2D امکان پذیر نیستند. مدل سازی اجزای محدود در فضایی کاملاً سه بعدی با انواع عملکرد ابزارهای ترسیمی مشابه CAD، اکستروژن و برون ریزی، تقاطع، ترکیب و آرایش در دسترس است. تجربه استفاده از این نرم افزار تقریباً مانند مجسمه سازی است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.3 گیگابایت به همراه Patch

فیلم آموزش PLAXIS فونداسیون سطحی و عمیق (به زبان فارسی)
دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار توسط Setup.exe نصب کنید ، اما اجرا نکنید
  • از طریق Add or remove programs ویندوز ، برنامه Bentley connection client را حذف کنید.
  • فایل Setup_CONNECTIONClientx64_10.00.13.017.exe را اجرا و نصب کنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10