در حال بارگذاری...

NUMECA FINE/Marine 9.2 + Doc دینامیک سیالات محاسباتی

NUMECA FINE/Marine

NUMECA FINE/Marine

 یک محیط نرم افزاری دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) برای شبیه سازی جریان های تک سیال و چند سیال در اطرف هر گونه کشتی ، قایق یا قایق بادبانی شامل هر نوع برآمدگی می باشد. رابط گرافیکی قدرتمند و سفارشی ، کاربر را در جریان فرآیند شبیه سازی قرار می دهد و ویژگی های اختصاصی دریایی را با HEXPRESS که ایجاد کننده مش به صورت هوشمند برای مش های با کیفیت های بالا و شش ضلعی بدون ساختار است،  یکپارچه می سازد. در برنامه FINE/Marine حل کننده جریان 6DOF تراکم ناپذیر ، دارای بالاترین دقت برای انواع شبیه سازی های دریایی از جمله شناسایی سطح آزاد جریان می باشد.
حل کننده (Solver) جریان در برنامه FINE/Marine به وسیله “Ecole Centrale de Nantes” و CRNS توسعه یافته و با همکاری NUMECA.C-Wizard صنعتی شده است که دارای مجموعه هوشمندی برای ایجاد مش و محاسبات مختلف می باشد. ابزار CFView نیز پس پردازنده قدرتمند این برنامه بوده و سیستم مصورسازی علمی ، تمام ابزارهای کمی و کیفی را ارائه می کند. همچنین این برنامه دارای افزونه هایی می باشد که برای تحلیل و مصورسازی جریان بکار می روند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 554 مگابايت به همراه کرک
Docs /Tutorials
دانلود با حجم 1 گیگابايت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Supported Operating Systems
  • Windows 7 or newer