در حال بارگذاری...

Autodesk Netfabb Ultimate 2021.2 R2 آماده سازی مدل های 3D برای چاپ

Autodesk Netfabb

Autodesk Netfabb

 اتودسک نت فاب نرم افزاری قدرتمند برای تولید ، برش ، عیب یابی و آماده سازی مدل های 3D برای چاپ می باشد. این برنامه نیز همانند دیگر محصولات AutoCAD دارای رابط ساده ای بوده و امکانات گسترده ای را به کاربر ارائه می دهد. چاپ سه بعدی یک صنعت تقریباً جدید بوده که اخیراً به طور جدی وارد فعالیت های تجاری شده است. اتوکد به عنوان یکی از پیشگامان اصلی در زمینه CAD ، برنامه Netfabb را معرفی کرده که یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه ها در میان کاربران است. مدل هایی که به وسیله نرم افزارهای 3 بعدی دیگر مانند TriDex ایجاد می شوند ، الزاماً برای چاپ سه بعدی مناسب نیستند بنابراین یکی از قابلیت های برنامه Netfabb ، امکان پردازش مدل های سه بعدی دیگر نرم افزارها بوده که در نهایت موجب بهینه سازی آن ها برای چاپ سه بعدی می شود.
نرم افزار Autodesk Netfabb متناسب با شرایط پروژه ، از روش های مختلفی برای چاپ سه بعدی استفاده می کند. به دلیل داشتن تیم برنامه نویسی حرفه ای و مدرن ، این برنامه دارای سرعت و دقت قابل توجهی می باشد و در صورت استفاده از سخت افزار بهینه و مناسب ، هیچگونه نقص و ایرادی در این برنامه وجود نخواهد داشت. یکی از ویژگی های این برنامه این است که در هر مرحله ای از فرآیند می توان تغییرات دلخواه را اعمال کرد و نتیجه آن را به طور سریع و آسان مشاهده نمود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System requirements for Autodesk Netfabb 
Operating System
  • Microsoft® Windows® 10 64-bit
  • Microsoft Windows 8.1 64-bit
  • Microsoft Windows 7 SP1 64-bit
Note: 32-bit Windows, or older Windows platforms, as well as Linux or any OS by Apple, is not supported.
CPU TypeIntel® Core i5 (2.8+ GHz)
Memory8 GB of RAM
Display Card with OpenGL 3.3 support2 GB dedicated video card
Display Resolution1920 x 1080 minimum
Java Runtime1.8u25 64-bit or newer, 32-bit Java is no longer supported.