در حال بارگذاری...

CSI CSiPlant 7.0.0.1027 تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های لوله کشی

CSI CSiPlant

CSI CSiPlant

 نرم افزار مهندسی یکپارچه برای تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های لوله کشی و سازه های قاب، از جمله چک های مربوط به کدگذاری، کد گذاری با عوامل تشدید استرس و انعطاف پذیری است که به صورت خودکار محاسبه و کاربردی است. برنامه CSI CSiPlant تکنولوژی تجزیه و تحلیل پیشرفته را به لوله کشی و مهندسان ساختاری که در آن کار می کنند فرآیند، برق، خط لوله و صنایع دریایی را ارائه میدهد. CSI CSiPlant با استفاده از عناصر، انواع پشتیبانی لوله ها و روش های مدل سازی آشنا به لوله کشی و مهندسان ساختاری در فرایند و صنایع برق ارائه میدهد. مدل های ساختمانی لوله کشی و ساختاری می توانند به سرعت با استفاده از ابزارهای پیش نویس CAD مانند CAD که به اشیاء، تقاطع های شبکه و محورهای جهانی تبدیل شوند، به سرعت ایجاد و اصلاح می شود.
علاوه بر این، CSI CSiPlant برچسب خودکار الفبایی از نقاط گره و عناصر، قرار دادن بصری و دستورات اختصاص داده شده و میانبرهای صفحه کلید، مهندسان قادر به استفاده از انواع گزینه های مدل سازی برای به سرعت ساخت، اصلاح، و بررسی مدل های تجزیه و تحلیل خود را ارائه می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 417 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید و کادرهای خالی را به دلخواه تکمیل کنید و Ok کنید و Continue Using Trial را بزنید
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
  • Windows 8/10
  • Discrete video card with NVIDIA GPU or equivalent and dedicated graphics RAM (512 Mb or larger) for DirectX graphics mode
  • The card must be DirectX 11 Compatible