در حال بارگذاری...

Vero WorkXplore 2023.1 نمایش و آنالیر فایل CAD

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 3356 19 مهر 1402
VERO WorkXplore Vero WorkXplore نرم افزاری قدرتمند و سریع برای نمایش و آنالیر فایل CAD است. برنامه Vero WorkXplore مخصوصاً برای افزایش چشم گیر همکاری ، بهره وری و اثربخشی در فعالیت های پیشرفت محصول چند عملکردی ساخته شده که شامل این موارد هستند: طراحی ، پردازش ، ساخت ، تولید ، کیفیت ، فروش و ارتباط با مشتری ، خرید ، مستندسازی محصول و دیگر چیزها. استفاده از نرم افزار Vero WorkXplore بسیار راحت است و برای کاربرانی ساخته شده که لزوماً متخصص CAD نیستند تا بتوانند هر نوع فایل CAD دو بعدی یا سه بعدی را جست و جو کنند. برنامه WorkXplore رابط کاربری واضح و کاربردی دارد و به کاربر امکان دسترسی به مجموعه ای کامل از عملکردهای اصلی را مستقیماً از صفحه اول برنامه می دهد تا اطمینان حاصل شود که نرم افزار با سرعت کار می کند.
کاربران با استفاده از نرم افزار Vero WorkXplore می توانند نمونه های اولیه یکپارچه مجازی بسازند یا مدل هایی سه بعدی را از فایل های واردشده از سایر برنامه های CAD ایجاد کنند. پیش از صرف زمان و منابع برای ایجاد نمونه اولیه واقعی، کاربران می توانند روی طرح و بهبود مدل خود کار کنند. کاربران با این نرم افزار می توانند به راحتی مدل های CAD را سرتاسر زنجیره طراحی و تولید با اعضای پروژه به اشتراک بگذارند. این اعضا ممکن است مدیران محصول، بازاریابی، فروش، مشاوران تولید خارجی، مشتریان و تأمین کنندگان باشند.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 477 مگابایت به همراه لایسنس

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • در منوی استارت گزینه License Manager را اجرا کنید و خارج شوید.
  • فایل lservrc موجود در پوشه Crack را کپی و در مسیر زیر قرار بدید.
  • به مسیر C:\ProgramData\Vero Software\CLS بروید و بعد وارد پوشه ای که با نام N14 شروع شده شوید و فایل lservrc را در این پوشه قرار بدید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operating system
  • Minimum configuration: Windows 7 Pro, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro 64 Bits (*)
  • Recommended configuration: Windows 7 Pro, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro 64 Bits (*)
Graphics card 
  • Minimum configuration: 2GB of memory with Open/GL 3.3 compatibility (Intel chipsets are not recommended)
  • Recommended configuration: 4GB (or more) of memory with Open/GL 3.3 compatibility (Intel chipsets are not recommended)