خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

PV*SOL Premium 2021 R4 شبیه سازی و تحلیل محاسبات سیستم های فتوولتاییک

PVSOL

PV*SOL

 نرم افزاری برای شبیه سازی دینامیک و پویا با گرافیک سه بعدی و تحلیل دقیق سایه ها برای محاسبات سیستم های فتوولتاییک در ترکیب با وسایل، سیستم های باتری و وسیله های الکتریکی است. با استفاده از برنامه PV*SOL که استاندارد صنعتی در برنامه های طراحی فتوولتاییک است، می توانید همه انواع سیستم های فتوولتاییک مدرن را طراحی و شبیه سازی کنید. این نرم افزار از ابزارهایی متعدد برای طراحی و شبیه سازی انواع سیستم ها پشتیبانی می کند؛ از سیستم های کوچک سقفی با چند ماژول تا سیستم های متوسط در سقف های تجاری تا پارک های خورشیدی بزرگ. نکته منحصر به فرد این برنامه، دارا بودن سیستم بصری و گرافیکی سه بعدی است. می توانید انواع رایج سیستم ها را به صورت سه بعدی به تصویر بکشید؛ مثل پنل های تلفیقی با سقف یا سوارشده روی سقف، سقف های کم شیب، سالن های بزرگ صنعتی یا فضاهای باز.
امکان استفاده از 7500 ماژول سوارشده یا 10000 ماژول سقفی موازی و محاسبه سایه براساس اشیای سه بعدی نیز فراهم شده است. با نرم افزار PV*SOL می توانید به بالاترین سطح اطمینان برای پیشبینی درآمد خود برسید، زیرا برای محاسبه دقیق درآمد، نیاز ضروری به نمودی واقع بینانه از سایه های اشیای اطراف دارید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10