در حال بارگذاری...

ECS FEMFAT 5.4 آنالیز و پردازش قطعات مکانیکی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 5771 16 اردیبهشت 1399
ECS FEMFAT ECS FEMFAT نرم افزار مهندسی در زمینه پیش بینی عمر خستگی قطعات مکانیکی بوده که به منظور ارتقاء قابلیت اطمینان و استحکام اجزای مختلف در صنعت خودرو و ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه ECS FEMFAT به منظور شناسایی نقاط حساس و پشتیبانی از فرآیند بهینه سازی وزن سبک در مرحله اولیه توسعه استفاده می شود که تست های مرتبط با زمان و هزینه را نیز انجام می دهد. استفاده از نرم افزار ECS FEMFAT و دریافت نتایج قابل اطمینان آن می تواند ایجاد نمونه اولیه را تسهیل کند و مراحل توسعه و تست های پر هزینه سخت افزاری را کاهش دهد. این برنامه که یک نوع اتصال میان مسیر تست ، آزمایشگاه و CAE محسوب می گردد ، ابزار قدرتمندی جهت نمایش ، آنالیز و پردازش حجم بالایی از اطلاعات ورودی است که فرآیند پردازش داده ها را در کمترین زمان ممکن را امکانپذیر می کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 350 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
Operation Systems
  • Windows 7/8/10