در حال بارگذاری...

Altair FluxMotor 2023.1 طراحی تجهیزات الکتریکی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 9153 3 بهمن 1402
Altair FluxMotor Altair FluxMotor نرم افزاری برای افزایش کارایی به وسیله تغییر پارادایم های طراحی در تجهیزات الکتریکی است. پیشبینی عملکرد سیستم جهانی با استفاده از کارآمدترین ابزارها و شیوه های طراحی، از طراحی دستگاه تا کارایی عملیاتی نهایی آن، کلید نوآوری در سازمان ها میباشد. در واقع Altair FluxMotor نرم افزاری مستقل و باانعطاف است و هدف از طراحی آن، پیش طراحی ماشین های چرخنده الکتریکی است. با استفاده از برنامه Altair FluxMotor می توانید موتورهایی را بر اساس استاندارد یا قطعات دلخواه طراحی و خلق کنید. همچنین می توانید به صورت دلخواه سیم پیچ و مواد به موتور اضافه کنید و با اجرای آزمون هایی انتخابی، رفتار ماشین ها را مقایسه کنید. این برنامه برای دامنه وسیعی از کاربران طراحی شده است. کاربرد آسان همراه با محیط کار کارآمد باعث شده که خلق و ارزیابی عملکرد موتورهای الکتریکی در چند دقیقه انجام شود.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود پارت 1 با حجم 2 گیگابایت
دانلود پارت 2 با حجم 1.6 گیگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • پوشه flux که در پوشه Crack قرار دارد را در مسیر C:\Program Files\Altair\2023.1 کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • فایل altair_licensing.reg را اجرا کنید و Yes بزنید
  • سیستم را ریستارت کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 10/11