در حال بارگذاری...

Altair FluxMotor 2020.1.1 + Tutorials + Doc طراحی تجهیزات الکتریکی

Altair

Altair FluxMotor

 نرم افزاری برای افزایش کارایی به وسیله تغییر پارادایم های طراحی در تجهیزات الکتریکی است. پیشبینی عملکرد سیستم جهانی با استفاده از کارآمدترین ابزارها و شیوه های طراحی، از طراحی دستگاه تا کارایی عملیاتی نهایی آن، کلید نوآوری در سازمان ها میباشد. در واقع Altair FluxMotor نرم افزاری مستقل و باانعطاف است و هدف از طراحی آن، پیش طراحی ماشین های چرخنده الکتریکی است. با استفاده از برنامه Altair FluxMotor می توانید موتورهایی را بر اساس استاندارد یا قطعات دلخواه طراحی و خلق کنید. همچنین می توانید به صورت دلخواه سیم پیچ و مواد به موتور اضافه کنید و با اجرای آزمون هایی انتخابی، رفتار ماشین ها را مقایسه کنید. این برنامه برای دامنه وسیعی از کاربران طراحی شده است. کاربرد آسان همراه با محیط کار کارآمد باعث شده که خلق و ارزیابی عملکرد موتورهای الکتریکی در چند دقیقه انجام شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.6 گیگابايت به همراه کرک
دانلود فایل آپدیت به 2020.1.1

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10