در حال بارگذاری...

iMindQ Corporate 10.0.1 Build 51387 رسم نقشه های ذهنی

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 46703 14 آذر 1400
iMindQ iMindQ نرم افزاری حرفه ای با ظاهری شبیه آفیس که با هدف کمک به شما در ایجاد نقشه های ذهنی پویا، که می تواند در فعالیت های حل مسئله، تجسم،  ارائه ایده ، برنامه ریزی و حفظ اطلاعات در مورد موضوعات مختلف به کار برده شود. برنامه iMindQ که به عنوان یک نرم افزار نقشه اصلی ذهنیت قرار دارد، یک ابزار عالی است که شامل بسیاری از انواع سبک های نقشه برای کسب و کار، آموزشی و شخصی است که می تواند توسط هر بخش در یک سازمان، سیستم مدرسه یا دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این، IMINDQ می تواند به افراد کمک کند تا یادگیری، سازماندهی و ایده های بصری را تقویت کنند. نقشه های ذهنی، نقشه های مفهومی، فلوچارت ها، نمودارهای گانت، نمودارهای سازمانی، نمودارهای WBS و سایر انواع نمودارهایی که به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند، به منظور ارائه اطلاعات کلیدی در یک فرمت به راحتی قابل فهم، می تواند با IMINDQ ایجاد شود.
نرم افزار iMindQ قادر به تولید عکس های فوری از عناصر در نقشه ذهن شما است، که پس از آن می تواند مرتب و نمایش داده شود در یک نمایش اسلاید. علاوه بر این، Imindq شما را قادر می سازد تا محتویات طراحی را به فرمت های PDF، RTF، HTML، اکسل یا تصویر (JPG، SVG، PNG) صادر کنید و امکان وارد کردن یا خروجی نقشه های خود را به یکی از فرمت های زیر: HTML؛ اکسل (.xlxs)؛ مایکروسافت پروژه  (.mpp)؛ opml؛ پاورپوینت (.pptx)؛ ورد (.docx)؛ علاوه بر این، شما می توانید نقشه های ذهنی ایجاد شده با MindManager، Xmind و FreeMind را باز کنید

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 126 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید. ( در مراحل نصب نام و ایمیل دلخواه وارد کنید )
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11