در حال بارگذاری...

R&B MoldWorks 2022 SP0 for SolidWorks طراحی قالب در سالیدورک

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 1257 12 اردیبهشت 1403
MoldWorks MoldWorks پلاگین طراحی خودکار قالب در سالیدورک است. هدف اصلی MoldWorks کوتاه کردن زمان طراحی قالب می‌باشد. زمان مونتاژ قالب با MoldWorks تنها چند ساعت طول می‌کشد، در حالی که طراحی به روش سنتی حتی با استفاده از کامپیوتر، ۱.۵ تا ۲ هفته زمان می‌برد. MoldWorks به بهینه‌سازی اندازه قالب و جایگذاری اجزای آن کمک می‌کند تا ویرایش تک تک قطعات قالب به راحتی انجام شود. در طراحی دستی، طراح نمی‌تواند در مرحله توسعه، عملکرد کامل قالب را تضمین کند، زیرا کار با نماهای مجزا در نقشه کشی، این کار را دشوار می‌کند. در نتیجه، قالب در کارگاه ابزارسازی نیاز به تست و تنظیمات مکرر دارد.
در سیستم MoldWorks، امکان تحلیل مونتاژ شدن قالب و عملکرد اجزای آن وجود دارد و تداخل کاری اجزای مختلف درون قالب (مثل پین‌های اهرمی و میله‌های جانبی که ناحیه کاری مشترکی دارند) را بررسی می‌کند. درصد قابل توجهی از ضایعات در ساخت قالب، به اشتباهات طراح در محاسبه سیستم خنک کاری مرتبط است. MoldWorks ضخامت دیواره‌ها را آنالیز می‌کند تا از برخورد سوراخ‌های خنک کننده با سایر سوراخ‌ها جلوگیری کند.
سرعت بالای مونتاژ قالب در MoldWorks به دلیل استفاده از کتابخانه‌های پارامتریك (وابسته به متغیر) سه بعدی بر اساس قطعات قالب با استانداردهای بین‌المللی مختلف (DME، HASCO، NATIONAL، RABOURDIN، FUTABA، EOC، STRACK) است. تمامی اجزای قالب استفاده شده دارای توضیحات گرافیکی و اطلاعاتی هستند و بر اساس کارکردشان در مونتاژ قرار می‌گیرند.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 278 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید و در آخر ویندوز را ریستارت نکنید.
  • فایل R&B_Local_Licensing.reg و SolidSQUADLoaderEnabler.reg موجود در پوشه Crack را اجرا کنید و Yes بزنید.
  • پوشه ProgramData موجود در پوشه Crack را در درایو کپی کنید.
  • پوشه R&B License Manager و MoldWorks 2022 موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\R&B کپی کنید.
  • ویندوز را ریستارت کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
System Requirements
  • SolidWorks 2015-2024