ACD Systems Canvas X 2019 GIS 19.0.333 طراحی گرافیکی حرفه ای مهندسی

نرم افزار ویندوز » مهندسیSalaR5090 18 بهمن 1397
ACD Systems Canvas X

ACD Systems Canvas X

 سریعتر و قدرتمندتر از گذشته انحصارا طراحی شده برای اینکه به مهندسین، صاحبان تجارتهای کوچک، و طراحان فنی، امکان برقراری ارتباط و عرضه مطمئن تری را فراهم میکند.CanvasX Pro شامل امکانات جدید و امروزی است که موجب کسب تجارب ارزشمندی برای کاربران خواهد شد. طراحی بینظیر و یکپارچه آن،  امکان استفاده راحت را به کاربر داده و کاربر میتواند عناصر گرافیکی را ترکیب و اجرا کند و طرحی بی نظیر را خلق نماید. مصور سازهای فنی و حتی حرفه ای، هم اکنون توانایی انجام طرح هایی با بیش از یک میلیون جزء در ثانیه را دارا هستند. هم اکنون با استفاده از تکنولوژی 64 بیتی،CanvasX Pro به خوبی برای اجرا تنظیم و بهینه سازی شده است و در دسترس گستره وسیعی از کارشناسان ، از طراحان تا مهندسین  قرار دارد و به آنها امکان دسترسی به حافظه بیشتر، اجرای سریعتر، و نیز بهره‌گیری از سخت افزارهای پیشرفته روز را میدهد. نتیجه کار بالا رفتن قابل توجه در سرعت اجرا و کیفیت مطلوبتر نمایش است که در دسترس عموم قرار دارد. نرم افزار بیش از 100 نوع فرمت را پشتیبانی میکند که پرکاربردترین آن ها  CGM*ATA, CGM*PIP, Web CGM, DXF/DWG files (2D or 3D) میباشد.
توضیحات
  1. دسترسی به اینترنت را قطع کنید
  2. نرم افزار را نصب و اجرا کنید
  3. گزینه Offline Registration را بزنید
  4. فایل keygen را بصورت Run Administrator باز کنید و از قسمت محصولات ACD Systems Canvas X 2019 GIS را انتخاب کنید و دکمه Patch Host File را بزنید
  5. سریال داخل فایل keygen را در این قسمت وارد کنید و به مرحله بعد بروید
  6. سریال Request Code ساخته شده در این قسمت را کپی کنید و Enter Unlock Code را بزنید.
  7. سریال Request Code ( مرحله 6 ) ساخته شده توسط نرم افزار را در قسمت Request Code در فایل keygen وارد کنید و Get Unlock را بزنید.
  8. سریال ساخته شده در قسمت Get Unlock را در نرم افزار وارد کنید و Verify را بزنید .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

System requirements:Hardware:


- Intel® Pentium® 4 or better 64-bit processor
- 2 GB RAM installed
- 1 GB free hard disk space (2 GB recommended)
- 16-bit color or higher (True color recommended)
- 1024x768 or higher screen resolution recommended
- DVD drive – to install from the installer disk

Software:


- Windows® 7, Windows® 8, or Windows® 8.1, Windows® 10 (all 64-bit OS)