در حال بارگذاری...

Stonex Cube Manager 4.4.20220216 مدیریت داده نقشه برداری

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 219051 17 اردیبهشت 1403
Stonex Cube Manager Cube Manager نرم افزاری برای مدیریت داده دریافتی از گیرنده GNSS و توتال استیشن مناسب است. نرم افزار Stonex Cube Manager به شما امکان انجام محاسبات پلان – ارتفاعی، تولید مدل های سه بعدی و محاسبه خطوط هم سطح را می دهد. نتایج اندازه گیری ها را می توان به صورت دو بعدی، سه بعدی و همچنین روی تصاویر رستری، ماهواره ای یا نقشه های کاداستر مشاهده کرد. این نرم افزار با استفاده از یک سیستم CAD داخلی پیچیده به شما امکان برقراری ارتباط با داده ها را می دهد. این سیستم با داشتن ابزارهای ترسیم قدرتمند و کامل و همچنین امکان چساب (اسنپ) حتی در محیط سه بعدی، تجربه کاربری خوبی را برای شما فراهم می کند. Cube-manager از فرمت های مختلفی برای وارد کردن و خارج کردن داده ها مانند DXF، DWG، KML، CSV و سایر فرمت ها پشتیبانی می کند.
ماژول های Cube-manager
  • Cube-manager-p : حرف P نشان دهنده ماژول اختیاری پس پردازش نرم افزار Cube-manager است. این ماژول امکان انجام محاسبات تصحیح با حداکثر دقت را به شما ارائه می دهد. این ماژول علاوه بر ویژگی های پایه نرم افزار، توابعی را برای محاسبات پس پردازش Stop & Go، پس پردازش استاتیک برای موارد تک و چندگانه، پس پردازش سینماتیک و تعدیلات شبکه حداقل مربعات ارائه می دهد. Cube-manager P به طور مداوم برای بهبود عملکرد خود به روز رسانی می شود.
  • Cube-manager-t : حرف T نشان دهنده ماژول اختیاری توپوگرافی Cube-manager است که باعث غنی سازی و تکمیل عملکردهای توپوگرافی نرم افزار می شود. این ماژول توابع پیچیده ای برای چرخش – انتقال و تبدیل مختصات ارائه می دهد. همچنین با ادغام محاسبات تراورس و محاسبات شبکه دو بعدی، مدیریت عملیات توتال استیشن را بهبود می بخشد. این ماژول امکان ژئورفرنس تصاویر رستری را نیز فراهم می کند.
  •  Cube-manager-m : حرف M نشان دهنده ماژول اختیاری مدل سازی Cube-manager است. این ماژول برای متخصصانی طراحی شده است که روی مثلث بندی با قیود، محاسبات حجم، خطوط هم سطح، پروفیل ارتفاع و غیره کار خواهند کرد. در این حالت، کاربران به تمام دستورات CAD، COGO و تمام توابع روی موجودیت های گرافیکی موجود در هسته نرم افزار پایه دسترسی خواهند داشت، اما همچنین قادر خواهند بود تا توابع خاص تری مانند موارد ذکر شده در بالا را نیز انجام دهند.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 239 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
  • Windows 10/11