در حال بارگذاری...

Autodesk ReCap Pro 2022.1 اسکن و پردازش عکس 3 بعدی

Autodesk ReCap

Autodesk ReCap Pro 2020.1

 اتودسک ری کپ نرم افزاری کاربردی که با استفاده از تکنولوژی reality capture ، در حفظ زمان به کاربران کمک کرده و همچنین موجب افزایش دقت در هنگام کار با داده های RAW می شود. این برنامه یک راه مناسب برای تبدیل داده های اسکن شده به مدل های 3D با رزولوشن بالا را ارائه کرده که می تواند به عنوان فرآیند طراحی مورد استفاده قرار بگیرد. برنامه Autodesk ReCap یک ابزار اختصاصی برای ضبط واقعیت ارائه می دهد و به منظور ضبط و کار کردن با توده نقاط اسکن لیزری طراحی شده است. روش این برنامه شامل استفاده از یک لیزر برای ایجاد نمایشی از فضا یا شیء موجود با استفاده از مجموعه ای از نقاط می باشد که به طور دقیق توسط لیزر مشخص شده اند.
با استفاده از نرم افزار Autodesk ReCap می توانید یک فایل نقاط را انتخاب کنید و سپس اسکن را به قسمت های کوچکتری تقسیم کرده تا اینکه فقط با داده های موردنظرتان کار کنید. از دیگر ویژگی های این برنامه امکان تغییر تنظیمات قبل از شروع ، نشانه گذاری و تبادل داده ها با دیگران می باشد. همچنین برای تعیین کیفیت مش می توان نقاط متقابل را مشخص کرده و نقاط بررسی یا فاصله مرجع را برای افزودن مقیاس به پروژه مورد نظر انتخاب کرد.

تـوجـه
  • برای نصب ورژن 2022 فایل با فرمت ISO را توسط نرم افزار داریو مجازی Mount و نصب کنید یا توسط Winrar اکسترکت و Setup را اجرا کنید.
  • فایل فعال ساز هر ورژن در لینک جدا برای دانلود قرار داده شده است.
  • در صورت دریافت پیام Insert Disk فایل iso را توسط Winrar اکسترکت کنید، سپس اقدام به نصب کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید ( کنار لینک دانلود توضیح داده شده )

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System requirements for Autodesk ReCap Pro 2020
Operating SystemMicrosoft® Windows® 10 (64-bit)
Microsoft Windows 8 (64-bit);
Microsoft Windows 7 Enterprise, Ultimate, or Professional (64-bit) ¹

¹ Please note that your OS must be updated with Service Pack 1 (SP1) in order to install ReCap.
CPU Type2.0 gigahertz (GHz) or faster 64-bit (x64) processor
Memory8 GB or more RAM
Display Resolution1600 x 1050 or higher true color
Display CardOpenGL 3.3 capable workstation-class graphics card with 1 GB or greater graphics memory
BrowserGoogle Chrome™ - latest version