خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

NCG CAM 17.0.07 کنترل تراشکاری انواع قطعات پیچیده

NCG CAM

NCG CAM

 نرم افزاری که مخصوصاً برای ساخت ابزار طراحی شده و ایجاد مؤثر برنامه های کنترل را برای تراشکاری انواع قطعات پیچیده مثل قلاویزکاری و قالب سازی تضمین می کند. برنامه NCG CAM یک برنامه CAM مستقل به شمار می رود و هدف از طراحی آن، استفاده مستقیم در بخش های فنی و سایت های تولید است. راهبردهای پردازشی که در این نرم افزار پیشنهاد شده اند، براساس تجربه طولانی مدت شرکت سازنده در زمینه تولید ابزار و تضمین حداکثر بهره وری برای تکنیسین ها حین برنامه نویسی پیچیده ترین ماشین کاری ها است. پشتیبانی از شیوه های ماشین کاری پرسرعت، تضمین می کند که سطح با تمیزی حداکثر پرداخت شود، فرسایش ماشین کاهش یابد و عمر خدمات ابزار برش افزایش یابد.
محاسبه سریع و کارآمد مسیرهای مطلوب ابزار حین پرداخت اشیایی با شکل های پیچیده هندسی، کاهش زمان محاسبه راستاهای حرکت در نتیجه پشتیبانی از معماری های چندهسته ای (multi-core) و چند رشته اجرایی (multi-threaded) پردازنده، توانایی اجرای محاسبات در زمینه هنگامی که کاربر به صورت موازی روی پروژه ای دیگر کار می کند، از دیگر ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار NCG CAM است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 440 مگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
  • OS : Windows 7, Windows 8, Windows 10.
  • CPU : Intel Core i7 - 2.5GHz or faster (preferable).
  • Memory : 6 GB RAM.
  • GPU : Nvidia GeForce (preferable for non 4K monitors).
  • Space : 400MB of free disk space.