در حال بارگذاری...

Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition دانشنامه کامل علوم مختلف

Encyclopaedia Britannica 2013 Ultimate Edition

Encyclopaedia Britannica 2015 Ultimate Edition

  دانشنامه معروفی است که انبوهی از اطلاعات در زمینه های مختلف را به صورت الکترونیکی در خود جای داده است. این دائرة المعارف که جدیدترین نسخه آن به تازگی ارائه شده است مجموعه ای از جدیدترین اطلاعات، مقالات، تصاویر جغرافیایی، لغات و ... را در خود جای داده تا کاربران بتوانند به صورت الکترونیکی به آنچه می خواهند دست پیدا کنند، این دائرة المعارف به سبب دسترسی ساده به تمامی قسمت ها می تواند برای همه مناسب باشد. این مجموعه شامل 84 هزار مقاله معتبر، 16500 مقاله دانش آموزی، 13 هزار کتاب منتشر شده در سال جدید و 24 هزار تصویر، ویدئو و فایل های صوتی میباشد که توسط 4300 کارشناس گردآوری و تهیه شده است .
توضیحات :
بعد از اینکه فایلها رو از حالت فشرده خارج کردید ، فایل BritannicaDVD.iso را با استفاده از نرم افزارهای درایو مجازی Mount و با استفاده از سریال نصب کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.