در حال بارگذاری...

Altair Embed 2021.0.58 توسعه و مدل سازی انواع سیستم

Altair Embed

Altair Embed

 نرم افزاری برای توسعه سیستم های نهفته (embedded systems) با استفاده از ایجاد خودکار کد از مدل های نمودار بلوکی و انتقال آن به سخت افزار کنترل کننده رایج است. با استفاده از Altair Embed می توانید پس از داشتن یک شبیه سازی بر اساس نمودار سیستم، به صورت خودکار کد مربوط به آن را برای کنترل کننده سخت افزاری ایجاد کنید. علاوه بر این می توانید به راحتی طراحی خود را با استفاده از سخت افزار در حلقه (HIL) بیازمایید. با استفاده از این ابزار، از کارهای حوصله سربر (و خطاهای احتمالی) مربوط به نوشتن دستی کد برای سیستم های نهفته جلوگیری کنید. در عوض می توانید کد را به صورت خودکار نمودار سیستم ایجاد کنید. کد ایجادشده به صورت خودکار، به سرعت اجرا می شود و نتایجی باکیفیت ارائه می دهد، بدون این که نیازی به کدنویسی دستی برای تسریع اجرای کد باشد.
توسط نرم افزار Altair Embed می توانید کدهای ANSI C کارآمد و فشرده ای برای سیستم های پویا ایجاد کنید که شامل عملکردهای مقیاسی یا ثابت باشند. قابلیت تنظیم پارامترها و نظارت در لحظه بر اطلاعات نیز وجود دارد. سیستم های پویا شامل رفتارهای مداوم یا زمان گسسته و واقعه محور قابل شبیه سازی هستند. می توانید مدل خود را روی کامپیوتر میزبان اجرا کنید و الگوریتم کنترل در لحظه در MCU هدف اجرا شود و این دو با HOTLink با یکدیگر مرتبط خواهند بود. شبیه سازی و ایجاد کد برای منبع تغذیه و اجزا و کنترل های قدرت دیجیتال از دیگر ویژگی های این ابزار است. مدل سازی سرتاسر (end-to-end) سیستم های ارتباطی آنالوگ، دیجیتال و حالت ترکیبی نیز امکان پذیر است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.9 گیگابایت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • پوشه موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Altair\2020 کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10