در حال بارگذاری...

Altair Embed 2023.1 توسعه و مدل سازی انواع سیستم

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 5356 2 بهمن 1402
Altair Embed Altair Embed نرم افزاری برای توسعه سیستم های نهفته (embedded systems) با استفاده از ایجاد خودکار کد از مدل های نمودار بلوکی و انتقال آن به سخت افزار کنترل کننده رایج است. با استفاده از Altair Embed می توانید پس از داشتن یک شبیه سازی بر اساس نمودار سیستم، به صورت خودکار کد مربوط به آن را برای کنترل کننده سخت افزاری ایجاد کنید. علاوه بر این می توانید به راحتی طراحی خود را با استفاده از سخت افزار در حلقه (HIL) بیازمایید. با استفاده از این ابزار، از کارهای حوصله سربر (و خطاهای احتمالی) مربوط به نوشتن دستی کد برای سیستم های نهفته جلوگیری کنید. در عوض می توانید کد را به صورت خودکار نمودار سیستم ایجاد کنید. کد ایجادشده به صورت خودکار، به سرعت اجرا می شود و نتایجی باکیفیت ارائه می دهد، بدون این که نیازی به کدنویسی دستی برای تسریع اجرای کد باشد.
توسط نرم افزار Altair Embed می توانید کدهای ANSI C کارآمد و فشرده ای برای سیستم های پویا ایجاد کنید که شامل عملکردهای مقیاسی یا ثابت باشند. قابلیت تنظیم پارامترها و نظارت در لحظه بر اطلاعات نیز وجود دارد. سیستم های پویا شامل رفتارهای مداوم یا زمان گسسته و واقعه محور قابل شبیه سازی هستند. می توانید مدل خود را روی کامپیوتر میزبان اجرا کنید و الگوریتم کنترل در لحظه در MCU هدف اجرا شود و این دو با HOTLink با یکدیگر مرتبط خواهند بود. شبیه سازی و ایجاد کد برای منبع تغذیه و اجزا و کنترل های قدرت دیجیتال از دیگر ویژگی های این ابزار است. مدل سازی سرتاسر (end-to-end) سیستم های ارتباطی آنالوگ، دیجیتال و حالت ترکیبی نیز امکان پذیر است.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید
  • پوشه موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Altair کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • فایل altair_licensing.reg را اجرا کنید و روی دکمه Yes کلیک کنید. ( در صورت موجود بودن در فایل فشرده )
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11