در حال بارگذاری...

StataCorp Stata/MP 17.0.19122023 تحلیل داده‌های بزرگ و پیچیده

نرم افزار ویندوز / مهندسی SalaR 44054 20 آذر 1402
Stata StataCorp Stata/MP نرم افزار آماری قدرتمند که به شما این امکان را می دهد تا داده ها را تحلیل و مدیریت کنید، تحلیل های آماری پیشرفته را انجام دهید و نمودارها و نمودارهای حرفه ای ایجاد کنید. نرم افزار Stata توسط پژوهشگران و تحلیلگران در حوزه های مختلف، از جمله اقتصاد، جامعه شناسی، علوم سیاسی، بهداشت عمومی و دیگر رشته ها استفاده می شود. نرم افزار Stata  به شما این امکان را می دهد تا داده ها را تجزیه و تحلیل کنند، نمودارها و نمودارهای حرفه ای ایجاد کنند و تحلیل های آماری پیشرفته را انجام دهند. Stata همچنین امکانات گسترده ای برای مدیریت داده ها ارائه می دهد، از جمله وارد کردن و صادر کردن داده ها از فرمت های مختلف، پاکسازی و مدیریت داده ها، و ادغام چندین مجموعه داده است. یکی از مزایای کلیدی Stata، سختی و قابل اعتماد بودن آن است. این نرم افزار بطور گسترده تست و اعتبار سنجی شده است و در تحقیقات علمی و صنعت گسترده استفاده می شود.
نسخه 17 Stata/MP به شما 29 ویژگی اضافی ارائه می‌دهد، از جمله الگوریتم‌های آماری جدید برای تحلیل آماری بیزی، مدل‌های کاکس با دوره‌ی فاصله زمانی (interval-censored)، متا-تحلیل چند متغیره و تکنیک‌های lasso پیشرفته. دستورات table و etable بازطراحی شده‌اند و اکنون جداول استاندارد و قابل تنظیم برای وب، Microsoft Word و LaTeX را ارائه می‌دهند. قابل ذکر است که استاتا ۱۷ دستور collect را شامل می‌شود که نتایج یک تحلیل را به صورت خودکار ذخیره می‌کند و این نتایج می‌توانند با استفاده از دستور etable در جداولی با کیفیت منتشر شوند. پس از ایجاد جدول، به راحتی می‌توان آن را در گزارش خود صادر کرد.
Stata/MP سریعترین و بزرگترین نسخه‌ی استاتا است. سرعت معمولاً در هنگام اجرای روش‌های برآورد محاسباتی حیاتی است. Stata/MP پشتیبانی چند هسته‌ای (تا ۶۴ هسته/پردازنده) بیشترین پشتیبانی چند هسته‌ای را در میان بسته‌های آماری و مدیریت داده‌ها فراهم می‌کند، که به شما اجازه می‌دهد تا داده‌ها را در نصف تا دو سوم زمان نسبت به استاتا/SE در لپتاپ‌های دو هسته‌ای ارزان قیمت و در یک چهارم تا نیم زمان در رومیزی‌های چهار هسته‌ای و لپتاپ‌ها تحلیل کنید. استاتا/MP حتی روی سر

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64‌ بیتی
دانلود با حجم 1.7 گیگابایت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
 • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید و در مراحل نصب StataMP را انتخاب کنید.
 • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Stata17 کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجرا کنید و در پنجره check for update گزینه Disable Automatic update checking را انتخاب کنید
 • به مسیر Edit > Preferences > General Preferences > General رفته و تیک Enable automatic update checking را بردارید.
 • پوشه stata17update_win را در درایو کپی کنید.
 • داخل نرم افزار در قسمت Command دستور زیر را وارد کنید و Enter و بعد روی دکمه Yes کلیک کنید تا نرم افزار ریستارت شود.
       update from c:\stata17update_win
       update all
 • مجدد دستور بالا را وارد کنید تا نرم افزار آپدیت را آغاز کند.
 • به مسیر C:\Program Files\Stata17 رفته و فایل StataMP-64 را حذف کنید و فایل StataMP-64-old را به StataMP-64 تغییر نام دهید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
 • Windows 8/10/11
 • Windows Server 2012/2016/2019/2022