در حال بارگذاری...

Guthrie CAD Viewer 2021 A.11 مشاهده فایل Cad و اتوکد

Guthrie CAD Viewer

Guthrie CAD Viewer

 نرم افزاری که برای کاربرانی طراحی شده که می خواهند طراحی های نقشه کشی CAD را بدون استفاده از نرم افزارهایی پیچیده مانند اتوکد (AutoCAD) مشاهده کنند. در برنامه Guthrie CAD Viewer برای بازکردن طرح تنها با استفاده از مرورگر فایل امکان پذیر است زیرا از قابلیت کشیدن و رهاکردن پشتیبانی نمی شود. ابزارهای استاندارد شامل چاپ، بزرگ نمایی، دنبال کردن ممتد در طرح، چرخش و انتخاب (زاویه دید سه بعدی از پیش تعریف شده است) هستند. از بخش تنظیمات می توانید حالت زاویه دید آغازین را برای فایل های DXF و DWG مشخص کنید (بزرگ نمایی طرح برای تناسب، آخرین مورد ذخیره شده) و راستر آن را تنظیم کنید (چرخش آغازین برای BMP و JPG). به علاوه، می توانید جهت گیری صفحه آغازین پرینتر، تصویرهای راستر در تنظیمات طرح ها (همیشه نادیده گرفته شود) و Xrefs در طرح ها (اگر یافت نشد جست و جو کن) را تغییر دهید و در نهایت تأیید هنگام خروج و پنهان سازی فهرست ها را از پنجره اصلی برنامه فعال کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11