در حال بارگذاری...

Altair Compose 2022.0 انجام محاسبات ریاضی و مهندسی

Altair Compose

Altair Compose

 نرم افزاری برای انجام محاسبات ، تغییر و تصویرسازی اطلاعات (شامل شبیه سازی های CAE یا نتایج آزمون)، برنامه نویسی و اشکال زدایی از اسکریپت ها میباشد. برنامه Altair Compose محیطی قابل استفاده برای خودکارسازی محاسبات و فرآیندها ایجاد می کند. با این نرم افزار می توانید مواردی مانند انواع ریاضی و جبر خطی (شامل تحلیل ماتریس و معادله های دیفرانسیل) را انجام دهید، سیگنال ها را فیلتر کنید، عبارت های چندجمله ای را در اطلاعات بگنجانید، نتایج نرم افزار شبیه سازی تجاری را تقریب بزنید یا بررسی کنید و بهینه سازی انجام دهید. می توانید بر اساس اولین اصول، محاسبه های مهندسی مفید را به صورت یک مرتبه یا مکرر (که به صورت اسکریپت های قابل استفاده مجدد بایگانی می شوند) انجام دهید.
به علاوه می توانید داده ها را پیش پردازش یا پس پردازش کنید، نتایج را طرح ریزی کنید و در نهایت آگاهانه تصمیم بگیرید. همه این قابلیت ها در این ابزار چندکاره همراه با محیط توسعه تلفیقی (IDE) کاربرپسند تعبیه شده اند. با استفاده از Altair Compose ، از نصب ابزارهای اضافه بی نیاز می شوید. برنامه Altair Compose به راحتی به تنهایی قابل استفاده است و می تواند با سیستم مجوز نوآورانه شرکت Altair به سایر محصولات این شرکت متصل شود. صدها عملیات ریاضی قدرتمند و توابع پیش فرض در برنامه گنجانده شده که می توانند محاسبه های بسیار ساده تا بسیار پیچیده را انجام دهند. طرح های دوبُعدی و سه بعدی مفید نیز تعبیه شده اند تا چشم انداز بهتری نسبت به محاسبه ها و اطلاعات داشته باشید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.4 گیگابایت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • پوشه موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Altair\2022 کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10