در حال بارگذاری...

Altair Compose 2023.1 انجام محاسبات ریاضی و مهندسی

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 6987 2 بهمن 1402
Altair Compose Altair Compose نرم افزاری برای انجام محاسبات ، تغییر و تصویرسازی اطلاعات (شامل شبیه سازی های CAE یا نتایج آزمون)، برنامه نویسی و اشکال زدایی از اسکریپت ها میباشد. برنامه Altair Compose محیطی قابل استفاده برای خودکارسازی محاسبات و فرآیندها ایجاد می کند. با نرم افزار Altair Compose می توانید مواردی مانند انواع ریاضی و جبر خطی (شامل تحلیل ماتریس و معادله های دیفرانسیل) را انجام دهید، سیگنال ها را فیلتر کنید، عبارت های چندجمله ای را در اطلاعات بگنجانید، نتایج نرم افزار شبیه سازی تجاری را تقریب بزنید یا بررسی کنید و بهینه سازی انجام دهید. می توانید بر اساس اولین اصول، محاسبه های مهندسی مفید را به صورت یک مرتبه یا مکرر (که به صورت اسکریپت های قابل استفاده مجدد بایگانی می شوند) انجام دهید.
به علاوه می توانید داده ها را پیش پردازش یا پس پردازش کنید، نتایج را طرح ریزی کنید و در نهایت آگاهانه تصمیم بگیرید. همه این قابلیت ها در این ابزار چندکاره همراه با محیط توسعه تلفیقی (IDE) کاربرپسند تعبیه شده اند. با استفاده از Altair Compose ، از نصب ابزارهای اضافه بی نیاز می شوید. برنامه Altair Compose به راحتی به تنهایی قابل استفاده است و می تواند با سیستم مجوز نوآورانه شرکت Altair به سایر محصولات این شرکت متصل شود. صدها عملیات ریاضی قدرتمند و توابع پیش فرض در برنامه گنجانده شده که می توانند محاسبه های بسیار ساده تا بسیار پیچیده را انجام دهند. طرح های دوبُعدی و سه بعدی مفید نیز تعبیه شده اند تا چشم انداز بهتری نسبت به محاسبه ها و اطلاعات داشته باشید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.8 گیگابایت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • پوشه‌های موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Altair\2023.1 کپی و جایگزین پوشه‌های قبلی کنید.
  • فایل altair_licensing.reg را اجرا کنید و Yes بزنید
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10