در حال بارگذاری...

EFICAD SWOOD 2022 SP0.0 for SolidWorks طراحی و ساخت محصولات چوبی

نرم افزار ویندوز / مهندسی TRACKER 8756 11 اردیبهشت 1401
EFICAD SWOODSWOOD نرم افزاری برای افزایش سرعت ساخت محصولات چوبی است. برنامه EFICAD SWOOD در طراحی و ساخت این موارد در کنار شما خواهد بود. نجاران می توانند از این نرم افزار برای کارآمدتر ساخت پنجره، در، راه پله، مبلمان، سازه ها و سایر محصولات چوبی استفاده کنند. طراحی نرم افزار EFICAD SWOOD به عنوان شتاب دهنده ای برای پروژه های چوبی در برنامه SOLIDWORKS استفاده می شود. به لطف مجموعه ای از قابلیت ها که مختص پردازش چوب و پنل هستند، می توانید طراحی های آماده به ساخت را ساده تر و سریع تر بسازید. پروژه های طراحی شده با ویژگی کشیدن و رهاکردن سریع تر انجام می شوند، نواربندی مواد و زاویه ها به شکلی کارآمدتر مدیریت می شوند و مونتاژ پنل های چوبی با اتصال ها ساده می شوند. به علاوه، منابع مونتاژی که دارای سخت افزار برای در، کشو، قفسه و دیگر چیزها هستند،
به سادگی با برنامه EFICAD SWOOD طراحی می شوند. راه حل تلفیقی دیگری که در محیط نرم افزار SOLIDWORK می توانید از آن استفاده کنید، برنامه SWOOD CAM است. با این برنامه می توانید پارامترهای فایل ها و همه فناوری ماشین آلات چوب کاری را استفاده کنید. از بخش گزارش این نرم افزار می توانید همه اطلاعات ضروری را برای ساخت، برنامه های هدایت عددی کنترل ماشین ها و حتی اسناد شخصی سازی شده مانند سوابق جریان، سوابق سخت افزار یا سایر خروجی های ERP را برای کل پروژه دریافت کنید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
Compatibility
  • SolidWorks 2010-2022 Win64 
ورژن 2022 (نسخه 64 بیتی)
دانلود با حجم 1.1 گیگابایت به همراه کرک
ورژن 2021 (نسخه 64 بیتی)
دانلود با حجم 1.1 گیگابایت به همراه کرک
ورژن 2020 (نسخه 64 بیتی)
دانلود با حجم 927 مگابایت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار