در حال بارگذاری...

MagiCAD 2019 UR-2 for AutoCAD 2019 ساخت سریع مدل های BIM

MagiCAD

MagiCAD

 نرم افزاری پیشرفته و کاربردی در زمینه مدلسازی داده ها به منظور ساخت سیستم های مهندسی داخلی برای AutoCAD می باشد. برنامه MagiCAD دارای ابزارهای طراحی قدرتمند و محاسبات یکپارچه ای به منظور ایجاد سریع مدل های BIM واقعی از سیستم های مهندسی بوده که بیش از یک میلیون مدل BIM از تجهیزات مهندسی از سازندگان جهانی را دارا می باشد. هر یک از مدل ها دارای هندسه دقیق و مجموعه ضروری برای داده های فنی بوده که به منظور مدلسازی سیستم ها در برنامه MagiCAD و جهت استفاده در AutoCAD و انجام محاسبات مورد استفاده قرار می گیرند. غالباً افزایش نیازمندی ها برای حفظ انرژی و کیفیت هوا می تواند در تضاد با یکدیگر باشد. ابزار تهویه هوای این برنامه می تواند راه حل کارآمدی برای طراحی سیستم های تهویه هوا محسوب گردد. این ابزار دارای عملکردهای محاسباتی مانند جمع جریان ، انتخاب سطح مقطع ، تعادل ، محاسبات آکوستیک و ایجاد خصوصیات دیگر می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

Autodesk AutoCAD 2019
دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 900 مگابايت به همراه کرک
Autodesk Revit 2019
دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 1 گیگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10