خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Altair PollEx 2021.0 + Tutorials طراحی مدارات چاپی

Altair PollEx

Altair PollEx

 نرم افزاری است که نمایی در سطح سیستم برای محصولات و سیستم ها در طراحی و مهندسی فراهم می کند. طراحی یکپارچه رفتار مکانیکی و الکترونیک، کلید پیشرفت محصولات امروز است. برنامه Altair PollEx با تکیه بر بنیان قدرتمند نرم افزار شبیه سازی مکانیکی می تواند در حوزه های شبیه سازی سیستم ها و الکترومغناطیسی کاربرد داشته باشد. ابزارهای تفسیر و تأیید برد مدار چاپی نیز در این نرم افزار تعبیه شده است که این برنامه را قادر می سازد تصمیماتی برای طراحی در سطح سیستم فراهم کند.
نرم افزار Altair PollEx دارای جامع ترین و یکپارچه ترین مجموعه از نمایش طراحی برد مدار چاپی، ابزارهای تحلیل و تأیید در بازار اکتریکی و الکترونیکی و مهندسی تولید است. این برنامه مجموعه ای باز است، یعنی می تواند داده ها را بدون نقص بین انواع مختلف ECAD و محیط های شبیه سازی انتقال دهد. هرچند ابزارهای طراحی برد مدار چاپی از گذشته مختص مهندسان طراحی برد مدار چاپی بوده است، مهندسان سایر رشته ها مانند طراحی سخت افزار، تولید، آزمایش و مکانیک نیز نیاز به دسترسی، بررسی و تحلیل اطلاعات طراحی و تولید برد مدار چاپی و پکیج های مدار یکپارچه (IC) دارند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 695 مگابایت به همراه کرک
Tutorials 2020
دانلود با حجم 212 مگابایت

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • پوشه PollEx2020 موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files\Altair\2020 کپی کنید و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10