بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

ANSYS Lumerical 2020 R2.4 شبیه سازی محصولات در سطح سیستم

ANSYS Lumerical

ANSYS Lumerical

 نرم افزاری که در نسخه DEVICE Suite خود برای شبیه سازی محصولات در سطح اجزا، از روند کارِ شبیه سازی مولتی فیزیک استفاده می کند تا تأثیرات نوری، الکتریکی و گرمایی را در سطح فیزیکی مدل سازی کند. نسخه SYSTEM Suite نرم افزار ANSYS Lumerical ، برای شبیه سازی محصولات در سطح سیستم طراحی شده و دارای مجموعه ای از قابلیت های تحلیلی برای طراحی و بهبود عملکرد مدارهای مدار مجتمع فوتونیک است. Lumerical’s DEVICE Suite و SYSTEM Suite هرکدام محصولات تعامل پذیری هستند که یکپارچه عمل می کنند تا طراحان بتوانند چالش برانگیزترین مشکلات فوتونیک را یعنی تعامل تأثیرات نوری، الکتریکی و دمایی مدل سازی کنند. تعامل پذیری منعطف بین دو نرم افزار، باعث ایجاد انواع متنوعی از روندهای کار می شود که مولتی فیزیک دستگاه و شبیه سازی مدار فوتونیک سطح سیستم را به خودکارسازی طراحی طرف ثالث و ابزارهای بهره وری پیوند می دهد.
در ادامه، این تعامل پذیری باعث ارائه پشتیبانی از خودکارسازی بر اساس پایتون می شود و این کار را با API خودکارسازی و پشتیبانی از منبع فشرده برای سازندگان صنعتی پیشگام فوتونیک انجام می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.3 گیگابایت به همراه فعال ساز

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 8/10/2012 R2/2016/2019