خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Siemens HEEDS MDO 2020.2.1 شبیه سازی و تحلیل طرح ها و مدل‌ ها

Siemens HEEDS MDO

Siemens HEEDS MDO

 نرم افزار بهینه سازی طراحی میان رشته ای برای بهینه سازی طراحی محصولات مورد نظر با استفاده از مدل سازی میان رشته ای است که با آن می توانید به سادگی جهت های اصلی تغییرات را شناسایی کنید، تأثیر پارامترهای مشخص شده را درک کنید و با ایجاد سناریوهای «چه می شود اگر» مشکلات را حل کنید. مدل سازی و شبیه سازی در نرم افزار Siemens HEEDS MDO راهی عالی برای طراحان و مهندسان است تا با کارایی بالا و هزینه اندک بتوانند چگونگی عملکرد محصولات خود را تحت شرایط موردانتظار ارزیابی کنند. بهبود کارایی طراحی، فرآیندی کسل کننده، دستی و زمان بر است. با افزایش پیچیدگی محصول، تشخیص تغییراتی که عملکرد را بهبود می بخشند بیش از رویکرد اصولی کارآمد نیازمند آزمون و خطاست.
برنامه Siemens HEEDS MDO محیطی را ایجاد می کنند که با آن می توانید طراحی های بهتر را سریع تر کشف کنید. راه حل این چالش ها با خودکارسازی فرآیند تحلیل، بهره گیری از سخت افزار محاسباتی، جست و جوی راه حل هایی برای عملکرد بهتر و ایجاد راه هایی جذاب برای بررسی کارایی طراحی در نرم افزار HEEDS MDO اتفاق می افتد. حتی مهندسانی که تجربه بهینه سازی طراحی اندکی دارند، می توانند از این نرم افزار برای کشف طراحی های مطلوب در کسری از زمان استفاده کنند و کارهای تکراری را دستی انجام دهند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 1.1 گیگابايت به همراه کرک

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید و در مرحله سوم نصب گزینه Custom را انتخاب کنید و Next بزنید. در مرحله بعد، VCollab را انتخاب و زمان نصب این نرم افزار گزینه Nodelocked را انتخاب کنید.
  • بعد از پایان نصب سیستم را ریستارت نکنید
  • به منوی Start رفته و Services را جستجو و اجرا کنید . HEEDS License Server را پیدا و Stop کنید.
  • پوشه Ver2020.2.1 موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\HEEDS\MDO کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • پوشه License موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\HEEDS کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • پوشه VCollab موجود در پوشه Crack را در مسیر C:\Program Files کپی و جایگزین پوشه قبلی کنید.
  • فایل SolidSQUADLoaderEnabler.reg را اجرا کنید و Yes را بزنید.
  • سیستم را ریستارت کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10