در حال بارگذاری...

CareUEyes Pro 2.2.12 + Portable تنظیم رنگ و روشنایی مانیتور

نرم افزار ویندوز / ابزار دسکتاپ TRACKER 299477 7 بهمن 1402
CareUEyes CareUEyes نرم افزاری کاربردی برای تنظیم رنگ و روشنایی مانیتور، مراقبت از چشم میباشد که برای کاهش خستگی چشم و استراحت دادن به چشم ها طراحی شده است. تنظیمات نامناسب روشنایی در نمایشگر مانیتور ، یکی از عوامل اصلی خستگی چشم است زیرا نور آبی دارد. با استفاده از برنامه CareUEyes می توانید با اعمال فیلتر نور آبی در نمایشگر، از این نور آبی خلاص شوید. نور آبی نوری با طول موج کم و انرژی زیاد است که به سادگی منعکس می شود و موجب خستگی چشم می شود. کنتراست بصری و تیزبینی با تابش نور آبی افزایش می یباید و خستگی چشم ایجاد می شود. نرم افزار CareUEyes می تواند با تنظیم دمای رنگ، نور آبی را فیلتر کند. هرچه دمای رنگ کمتر باشد، نور آبی کمتری از نمایشگر تابش می کند.
روشنایی زیاد یا کمتر از حد نمایشگر باعث ناراحتی و سوزش چشم ها می شود. نرم افزار CareUEyes می تواند به صورت خودکار روشنایی نمایشگر را در حدود روشنایی محیط اطراف تنظیم کند. تنظیم روشنایی در این برنامه بدون مدولاسیون پهنای پالس (PWM) انجام می شود، بنابراین مشکل سوسوزدن نور وجود ندارد. پژوهش های آزمایشگاهی نشان می دهند که قرارگرفتن طولانی مدت در معرض نور آبی باعث آسیب به سلول های چشمی می شود. این مشکل ممکن است باعث مشکلات دید مانند تباهی لکه زرد وابسته به سن شود. در نتیجه استفاده از نرم افزار CareUEyes برای کاهش نور آبی باعث کاهش مشکلات دید می شود.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • به روی فایل Block Host.cmd کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید ( تـوضیـح )
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید. ( در صورت اجرا از Taskbar نرم افزار را ببندید )
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11