در حال بارگذاری...

OldNewExplorer 1.1.9.0 ایجاد تغییرات در پنجره This PC ویندوز 10 و 8.1

نرم افزار ویندوز / ابزار دسکتاپ TRACKER 38006 25 شهریور 1398
OldNewExplorer OldNewExplorer بسیاری از کاربران در مورد ویژگی های جدید و یا تغییراتی که مایکروسافت در ویندوز 8.1 ایجاد کرده است، شکایاتی دارند، که برخی از آنها عبارتند از مایکروسافت در ویندوز 8.1 " Hard Disk Drives " و " Devices with Removable Storage " را در ویندوز اکسپلورر یا " This PC " ترکیب کرد. در نسخه های قبلی ویندوز پارتیشن های هارددیسک در " Hard Disk Drives " و CD/DVD درایوها و USB درایوها در " Devices with Removable Storage " نمایش داده می شدند، در حالیکه در ویندوز 8.1 همه این موارد در " Devices and Drives " نمایش داده می شدند، مشکل دوم اضافه شده پوشه های جدید Desktop , Documents , Downloads , Music , Pictures و Videos در اکسپلورر ویندوز 8.1 بود، این پوشه ها در بالای اکسپلورر ویندوز 8.1 قرار داشتند که نارضایتی خیلی از کاربران را به دنبال داشت. مورد بعدی استایل روبان آفیس 2013 در اکسپلورر ویندوز 8.1 بود . این روبان ابتدا در ویندوز 8 اضافه شده بود . خیلی از کاربران همان سبک ویندوز 7 را ترجیح می دهند و دنبال راهی برای حذف روبان جدید در اکسپلورر ویندوز 8.1 هستند. مورد دیگر مربوط به قسمت جزئیات است، در ویندوز 7 ، این قسمت در پایین ویندوز اکسپلورر قرار داشت اما مایکروسافت در ویندوزهای 8 و 8.1 آن را به سمت راست انتقال داد، که باز هم کاربرانی هستند که همان متد قدیمی را ترجیح می دهند، خوب اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که همان ظاهر قبلی را ترجیح میدهید، میتوانید با استفاده از نرم افزار رایگان و پرتابل OldNewExplorer این موارد را حل کنید.
قابلیت های نرم افزار OldNewExplorer
  • بازگردانی استایل گروهبندی Devices و درایوها در ویندوز
  • بازگشت Libraries پیشفرض و حذف 6 پوشه در اکسپلورر ویندوز
  • بازگشت نوار فرمان و حذف روبان از اکسپلورر ویندوزهای
  • انتقال Details Pane به پایین اکسپلورر ویندوزهای
  • فعال سازی و غیر فعال سازی نوار وضعیت در اکسپلورر ویندوزهای
  • تغییر ظاهر و رنگ نوار فرمان و نوار وضعیت در اکسپلورر ویندوزهای
توضیحات :
  • استفاده از این برنامه بسیار آسان است. فقط فایل اجرایی EXE را اجرا کنید ، تیک قسمت های مورد نظر را انتخاب کرده یا بردارید و در نهایت گزینه" Install " را انتخاب کنید .

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 282 کیلوبایت ( رایگان )
لینک کمکی ( Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار