در حال بارگذاری...

Aero Glass 1.5.12 فعال کردن شفافیت پنجره ها

نرم افزار ویندوز / ابزار دسکتاپ TRACKER 89536 1 مرداد 1398
Aero Glass for Windows Aero Glass for Windows بیشتر کاربرانی که از ویندوز ویستا و 7 به ویندوز 10 آپگرید کرده اند از عدم شفافیت پنجره ها یا همان ویژگی Aero Glass که اولین بار در ویندوز ویستا معرفی شد و به دلیل افزایش کارایی از ویندوز 10 حذف شد راضی نیستند و همواره سعی داشتند تا با ترفندهایی شفافیت پنجره ها را در آن بازیابی کنند، با گذشت زمان، ابزارهایی برای این منظور ایجاد شده اند، که Aero Glass بهترین آنها می باشد. این نرم افزار نزدیک ترین شیوه برای دستیابی شما به اثر یا جلوه Aero Glass با شفافیت مات است که پنجره های ویندوز را برای شما به حالت شیشه ای در خواهد آورد.
توجه :
  • قابل نصب به روی ویندوز 10 تا بیلد 1903
  • حتما قبل از نصب این نرم افزار از ویندوز یک Restore Point تهیه کنید تا در صورت ایجاد مشکل احتمالی ویندوز را به حالت قبل بازگردانی کنید.
  • جهت نصب نرم افزار به روی فایل Setup کلیک راست کنید و روی Run as administrator کلیک کنید و بعد از اتمام نصب به روی پنجره هایی که باز میشود از دکمه Enter استفاده کنید تا مراحل نصب تکمیل شود.
  • جهت تغییر در تنظیمات به مسیر C:\AeroGlass و فایل AeroGlassGUI.exe مراجعه کنید

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 3 مگابایت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
اطلاعات بیشتر
تغییرات نرم افزار

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)