در حال بارگذاری...

Windows 8 Apps Data Backup تهیه بکاپ از اپلیکیشن های استور ویندوز 8

Windows 8 Apps Data Backup Windows 8 Apps Data Backup  ویندوز استور یکی از ویژگی های جدید ویندوز 8 است که شما روزانه می توانید از طریق اکانت مایکروسافت خودتون اپلیکیشن های مختلفی را از آن دانلود و نصب کنید. اما بعد از نصب اپلیکیشن ها ممکن است که شما بخواهید از داده های اپلیکیشن های نصب شده نسخه Backup تهیه کنید و از آنها در مواقع ضروری مانند نصب مجدد ویندوز 8 و یا بر روی کامپیوترهای دیگر استفاده کنید. Windows 8 Apps Data Backup نام یکی از ابزارهای کم حجم و بسیار کاربردی در همین رابطه است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی از داده های اپلیکیشن های نصب شده بر روی ویندوز 8 Backup تهیه کرده و آنها را بازیابی کنید. با استفاده از این نرم افزار مفید شما حتی می توانید از مرحله های مختلف یک بازی و تنظیمات اپلیکیشن ها نسخه پشتیبان تهیه کنید .

توضیحات :

این نرم افزار از داده های اپلیکیشن ها Backup تهیه می کند و نه از خود اپلیکیشن ها، برای بازیابی داده های اپلیکیشن ها شما نیاز دارید تا دوباره اپلیکیشن ها را بر روی کامپیوتر جدید نصب کرده و سپس از طریق این برنامه و گزینه Restore آنها را بازیابی کنید .


در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 40 کیلوبایت ( رایگان )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

 (4.1/5)