در حال بارگذاری...

Windows 8 Apps Data Backup تهیه بکاپ از اپلیکیشن های استور ویندوز 8
Windows 8 Apps Data Backup

  ویندوز استور یکی از ویژگی های جدید ویندوز 8 است که شما روزانه می توانید از طریق اکانت مایکروسافت خودتون اپلیکیشن های مختلفی را از آن دانلود و نصب کنید. اما بعد از نصب اپلیکیشن ها ممکن است که شما بخواهید از داده های اپلیکیشن های نصب شده نسخه Backup تهیه کنید و از آنها در مواقع ضروری مانند نصب مجدد ویندوز 8 و یا بر روی کامپیوترهای دیگر استفاده کنید. Windows 8 Apps Data Backup نام یکی از ابزارهای کم حجم و بسیار کاربردی در همین رابطه است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی از داده های اپلیکیشن های نصب شده بر روی ویندوز 8 Backup تهیه کرده و آنها را بازیابی کنید. با استفاده از این نرم افزار مفید شما حتی می توانید از مرحله های مختلف یک بازی و تنظیمات اپلیکیشن ها نسخه پشتیبان تهیه کنید .

توضیحات :

این نرم افزار از داده های اپلیکیشن ها Backup تهیه می کند و نه از خود اپلیکیشن ها، برای بازیابی داده های اپلیکیشن ها شما نیاز دارید تا دوباره اپلیکیشن ها را بر روی کامپیوتر جدید نصب کرده و سپس از طریق این برنامه و گزینه Restore آنها را بازیابی کنید .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 40 کیلوبایت ( رایگان )
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.