لینکدونی ( مطالب خواندنی )

Windows 8 Apps Data Backup - تهیه بکاپ از اپلیکیشن های استور ویندوز 8

نرم افزار ویندوز » ابزار دسکتاپ |  نویسنده : TRACKER  |  تاریخ انتشار : 28 دی 1391  |   تعداد بازدید : 5103Windows 8 Apps Data Backup

  ویندوز استور یکی از ویژگی های جدید ویندوز 8 است که شما روزانه می توانید از طریق اکانت مایکروسافت خودتون اپلیکیشن های مختلفی را از آن دانلود و نصب کنید. اما بعد از نصب اپلیکیشن ها ممکن است که شما بخواهید از داده های اپلیکیشن های نصب شده نسخه Backup تهیه کنید و از آنها در مواقع ضروری مانند نصب مجدد ویندوز 8 و یا بر روی کامپیوترهای دیگر استفاده کنید. Windows 8 Apps Data Backup نام یکی از ابزارهای کم حجم و بسیار کاربردی در همین رابطه است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی از داده های اپلیکیشن های نصب شده بر روی ویندوز 8 Backup تهیه کرده و آنها را بازیابی کنید. با استفاده از این نرم افزار مفید شما حتی می توانید از مرحله های مختلف یک بازی و تنظیمات اپلیکیشن ها نسخه پشتیبان تهیه کنید .

توضیحات :

این نرم افزار از داده های اپلیکیشن ها Backup تهیه می کند و نه از خود اپلیکیشن ها، برای بازیابی داده های اپلیکیشن ها شما نیاز دارید تا دوباره اپلیکیشن ها را بر روی کامپیوتر جدید نصب کرده و سپس از طریق این برنامه و گزینه Restore آنها را بازیابی کنید .