در حال بارگذاری...

Stardock Decor8 1.01 Final شخصی سازی صفحه شروع ویندوز 8

 


 Stardock Decor8

  یکی از ویژگی های ممتاز ویندوز 8 صفحه شروع (Start Screen) است که هم مورد ستایش و هم انزجار بسیاری از کاربران در سراسر جهان بوده است و من شخصا آن را حرکتی خوب از ردموند یافتم. اگرچه، من صفحه شروع جدید را دوست دارم، اما از فقدان برخی گزینه های سفارشی سازی نیز تعجب کردم. به عنوان مثال، ویندوز 8 اجازه تعویض پس زمینه صفحه شروع با یک تصویر سفارشی را نمی دهد، که این مرا شگفت زده می سازد، که چرا مایکروسافت چنین چیز بسیار اساسی و ابتدایی را به شمار نمی آورد. شخصا چندتایی ابزار رایگان برای تغییر پس زمینه را امتحان کرده ام، اما هیچ یک از آنها واقعا برای من کار نکرد، تا اینکه به Decor8 ، نرم افزار جدیدی از Stardock برخوردم. این ابزار به طور قطع بهترین برنامه شخصی سازی صفحه شروع ویندوز 8 است که از ویژگیهای برجسته آن میتوان به سفارشی سازی پس زمینه و ترکیب و تنظیم رنگ، آرایش تصادفی تصاویر، مشخص کردن تعداد پیش فرض ردیف ها و ... اشاره کرد .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.