AutoPin Controller 1.0 - جلوگیری از پین شدن خودکار نرم افزارها به Start Screen

soft98

 AutoPin Controller 1.0

  همانطور که می دانید هر نرم افزاری که در ویندوز 8 نصب می شود، چه از طریق ویندوز استور و چه از طریق دسکتاپ، به صورت خودکار یک کاشی از آن برنامه در Start Screen ساخته خواهد شد. زمانی که شما نرم افزارهای زیادی را نصب می کنید با پین شدن کاشی های زیاد به صفحه شروع نظم اولیه آن بهم می ریزد و Start Screen خیلی شلوغ می شود. با اینکه این امکان وجود دارد که با راست کلیک کردن بر روی کاشی ها آنها را از صفحه شروع حذف کنید اما شما می توانید با استفاده از نرم افزار مفید و جدید AutoPin Controller از پین شدن خودکار اپلیکیشن ها به Start Screen جلوگیری کنید .
این ابزار ویژگی پین کردن را غیرفعال می کند و بعد از اینکه شما برنامه های مورد نظر خود را نصب کردید می توانید دوباره ویژگی پین کردن را فعال کنید .

شکل کلی استفاده از این نرم افزار بدین صورت است :

  • قفل کردن ویژگی پین کردن
  • نصب برنامه های مورد نظر شما
  • اضافه نشدن کاشی برنامه ها به صفحه شروع
  • فعال کردن دوباره ویژگی پین کردن
  • پین کردن دستی برنامه های مورد علاقه تان

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.