خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Windows 8 ModernUI Start Screen Changer 1.2 تغییر تصویر Start Screen ویندوز 8

soft98

  Windows 8 ModernUI Start Screen Changer

  بیشتر کاربران ویندوز 8 ترجیح می دهند تا تصویر مورد نظر خود را به عنوان بکگراند Start Screen در نظر بگیرند اما به صورت پیش فرض امکان انجام این کار نیست و شما فقط می توانید از یکسری طرح پیش فرض استفاده کنید. بکگراندهای پیش فرض صفحه شروع در فایل imageres.dll و در پوشه System32 قرار دارند که باید آن را ویرایش کرده و تصویر مورد نظر خود را در آن Set کنید .


Windows 8 ModernUI Start Screen Changer ابزار رایگان و مفیدی است که به شما اجازه می دهد تا تصویر مورد نظر خود را به عنوان بکگراند Start Screen قرار دهید. این ابزار هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و فعلا قادر نیست تا به صورت خودکار جایگزین فایل imageres.dll شود. تغییرات در یک فایل و در مسیر C:\Windows\SysWOW64 قرار می گیرد که شما باید آن را به صورت دستی در پوشه System32 کپی کرده و جایگزین فایل قبلی کنید .

توضیحات :
  • همچنین این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا یک نسخه پشتیبان از فایل imageres.dll تهیه کنید تا در صورت لزوم بتوانید تنظیمات پیش فرض را بازیابی کنید .

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.