در حال بارگذاری...

XUS Launcher Pro 2.5.0 مدیریت و دسترسی سریع به برنامه ها

XUS Launcher

 


 


XUS Launcher Professional Edition

  یک برنامه لانچر قدرتمند برای ویندوز می باشد که به شما امکان دسترسی سریع و قابل انعطاف جهت راه اندازی برنامه هایی را که در طول کار با کامپیوتر اغلب از آن ها استفاده می کنید را فراهم می کند. این برنامه همچنین اجازه دسترسی سریع به دایرکتوری های سیستم ویندوز و همچنین بخش هایی مثل Accessories ویندوز را برای شما فراهم می کند. شما می توانید میانبر مورد نظر خود را به این برنامه اضافه کنید و یا آیکونی دلخواه برای برنامه های اضافه شده خود انتخاب کنید. اینکه شما آیا به استفاده از صفحه کلید و یا نشانگر ویندوز عادت کرده باشید مهم نیست، این برنامه نیاز های شما در این دو زمینه را فراهم می کند به طوری که با صفحه کلید به تنهایی می توانید برنامه های مورد نظر خود را با سرعتی که نشانگر ویندوز این کار را برای شما انجام می دهد، اجرا کنید. استفاده از این برنامه باعث می شود تا دسکتاپ شما نظم و ترتیب خاصی پیدا کند و از حالت کسل کننده فعلی آن خارج شود.
برخی از ویژگی های XUS Launcher
  • ارائه راهی سریع و قابل انعطاف جهت دسترسی و راه اندازی برنامه های مورد علاقه و برنامه هایی که اغلب از آن استفاده می کنید.
  • برنامه ای جهت مدیریت بر آیکون های دسکتاپ ویندوز
  • استفاده از میانبر های صفحه کلید جهت راه اندازی برنامه ها و در نتیجه آن سرعت دسترسی به برنامه های مورد نظر
  • زیبا سازی و نظم دادن به صفحه دسکتاپ
  • اجازه دسترسی سریع به داریکتوری های ویندوز

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
دانلود با حجم 3 مگابايت به همراه keygen
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )


 (4.1/5)
تصویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار