در حال بارگذاری...

OSFMount 3.1.1003 نرم افزار ساخت و مدیریت درایو مجازی

نرم افزار ویندوز / ابزار سی دی SalaR 21104 7 اسفند 1402
OSFMount OSFMount نرم افزاری کاربردی جهت ساخت و مدیریت درایو مجازی میباشد. برنامه OSFMount برای همۀ کاربران، صرف نظر از سطح تخصصشان کارایی دارد. با این نرم‌افزار می‌توانید فایل ایمیج را نصب یا بارگذاری کنید، فایل ایمیج را در رم (RAM) نصب کنید یا حافظۀ رم را خالی کنید، پارتیشن مورد نظر ، حجم ، اندازۀ و نوع درایو (مثلاً خودکار، هارددیسک) را مشخص کنید و حتی آن‌ها را به حالت فقط خواندنی (read-only) ببرید. ایجاد تعداد نامحدود درایو مجازی و خارج کردن همزمان همۀ آن‌ها نیز با این برنامه امکان‌پذیر است.
پنجرۀ اصلی نرم افزار OSFMount ، حروف اختصاصی به درایو ، مسیر فایل ایمیج ، اندازه، مشخصات و سیستم فایل در هر درایو را نشان می‌دهد. به‌علاوه می‌توانید محتوای دیسک مجازی را به‌صورت فایل ایمیج (فرمت‌های ISO و IMG و AFF و AFM و AFD و E01 و S01) ذخیره کنید، اندازه‌های درایو را افزایش دهید، دیسک را فرمت کنید و همچنین محتوای دیسک را قابل نوشتن ، قابل جدا کردن یا فقط خواندنی تنظیم کنید. نرم‌افزار OSFMount روی منابع سیستم فشار وارد نمی‌کند زیرا تنها از مقدار کمی رم و پردازنده استفاده می‌کند. سرعت پاسخ‌گویی آن خوب است و دیسک‌های مجازی را به‌سرعت بارگذاری می‌کند.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 11 مگابايت
لینک کمکی ( official link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید
بحث و گفتگو در زمینه ی نرم‌افزار‌های رایت CD و DVD

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط نرم افزار
Operation Systems
  • Windows 7/8/10