در حال بارگذاری...

O&O FileBackup 2.1.1375 تهیه بکاپ از اطلاعات در ویندوز

O O FileBackup

O&O FileBackup

 نرم افزاری کاربردی که با استفاده از آن می توانید به صورت خودکار یا دستی از فایل های خود پشتیبان یا بکاپ تهیه کنید. رابط کاربری جذاب برنامه O&O FileBackup و ویژگی هایی که به خوبی توضیح داده شده اند باعث شده که برنامه برای کاربرانی مناسب باشد که پیش از این هرگز با پشتیبان گیری از فایل ها سروکار نداشته اند. یکی از بهترین ویژگی های نرم افزار O&O FileBackup ، امکان برنامه ریزی برای پشتیبان گیری از سیستم است. اگر از تنظیمات به آخرین زبانه یعنی برنامه ریزی بروید، می توانید روز و حداقل فایل های لازم برای پشتیبان گیری را تنظیم کنید. بخش پیگیری کوچکی نیز در برنامه گنجانده شده تا نشان دهد از پشتیبان گیری برنامه ریزی شده قبلی چقدر گذشته و تا بعدی چقدر زمان مانده است.
علاوه بر این می توانید مستقیماً از اطلاعات فضای ابری پشتیبان تهیه کنید. ابتدا باید این عملکرد را فعال کنید و سپس باید اول فایل ها دانلود شوند. همچنین از بخش فیلتر می توانید فرمت فایل هایی را مشخص کنید که باید از آن ها پشتیبان تهیه شود یا خیر. بنابراین خواهید توانست تنها از فایل هایی خاص پشتیبان بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 54 مگابایت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • به اینترنت متصل باشید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید. ( برای بار اول نرم افزار باید به اینترنت متصل باشد و برای دفعات بعد نباید به اینترنت متصل باشد )
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید.
Operation Systems
  • Windows 8.1/10/11
  • Windows Server 2013/2016/2019