در حال بارگذاری...

Abelssoft SyncManager 2023 v22.0.42651 همگام سازی انواع فایل

Abelssoft SyncManager

Abelssoft SyncManager

 نرم‌افزاری جهت همگام سازی انواع اطلاعات کامپیوتری نظیر عکس و صوت بین پوشه ها، درایو ها و دستگاه های گوناگون می باشد. این برنامه همانند یک همگام ساز شخصی عمل میکند. عملیات همگام‌سازی بطور کاملا اتوماتیک در پس‌زمینه سیستم انجام میشود. مثلاً هنگامی که درایو USB از پیش تعیین شده ای سیستم متصل میشود این فرایند آغاز می‌شود. چهار نوع عملیات هنگام سازی توسط برنامه به اختیار کاربر صورت میگیرد از جمله هنگام سازی همیشگی، دستی، روزنامه و هفتگی. توسط این برنامه کاربردی میتوان در زمان صرفه‌جویی کرد. این برنامه داده‌ها را در پس‌زمینه سیستم بین پوشه‌ها، درایوهای مختلف و یا دستگاه‌های گوناگون همگام سازی میکند. برای مثال کاربر میتواند بطور خودکار عکسهای گرفته شده توسط دوربین دیجیتال را به آرشیو مورد دلخواه خود کپی کرده، یا عملیات گرفتم نسخه پشتیبان هفتگی از اطلاعات حساس و شخصی را به هارد درایو متصل شده راه اندازی کند.
SyncManager هر اطلاعاتی را به دلخواه کاربر همگام سازی میکند. نرم‌افزاری بسیار قابل اطمینان بوده و کار با آن بسیار آسان است. راه اندازی همگام سازی برای هر دستگاهی مانند یک دوربین دیجیتال با آن بسیار راحت می‌باشد. پس از اتمام عملیات دیگر نیاز نیست نگران چیزی باشید. هربار که دستگاه مربوطه به کامپیوتر متصل شود نرم‌افزار بطور اتوماتیک و بدون اذیت کردن کاربر تمام عملیات را در پس زمینه انجام میدهد. به همین راحتی!

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیر C:\ProgramData\Abelssoft\SyncManager\Program کپی کنید
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
دانلود با حجم 7 مگابايت به همراه Patch


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار