در حال بارگذاری...

Primo Ramdisk Ultimate/Server Edition 6.3.1 تبدیل رم به هارد و افزایش سرعت ویندوز

Primo Ramdisk

Primo Ramdisk

 نرم افزاری کاربردی جهت افزایش سرعت ویندوز برای سیستم‌ هایی که هارد‌ دیسک آن‌ ها کارایی لازم را ندارد میباشد. برنامه Primo Ramdisk این امکان را فراهم می‌آورد که با استفاده از حافظه فیزیکی، به نوعی فضای هارد‌دیسک را شبیه سازی کرد. زیرا سرعت دسترسی به اطلاعات با استفاده از حافظه فیزیکی به مراتب بیشتر از اکثر انواع حافظه‌ های ذخیره سازی می‌باشد. این کار به طور محسوسی سرعت کامپیوتر را با کاستن زمان دسترسی به فایل‌ ها افزایش می‌دهد که در نتیجه در عملکرد کلی سیستم بهبود چشمگیری مشاهده می‌شود. Primo Ramdisk دارای ویژگی و عملکرد قدرتمندی می‌باشد که کارایی و سرعت دسترسی به برنامه‌ها را به حداکثر می‌رساند.
این برنامه حداکثر تا 128 دیسک مجازی را پشتیبانی می‌کند. هر دیسک مجازی قابلیت این را دارد که خود را به عنوان یک دیسک فیزیکی واقعی یا دیسک logical معرفی کند و حتی به هر فرمتی که توسط ویندوز پشتیبانی می‌شود قابلیت فرمت شدن دارد. بعلاوه Primo Ramdisk به شما این قابلیت را می‌دهد که تنظیمات سیستمی فایل را در صورت ضرورت تغییر دهید. همچنین دارای قابلیت بسیار قدرتمند و سریع ذخیره و بازگردانی ایمیج از محتویات برنامه توسط آن فراهم شده است. بنابراین محتویات برنامه حتی در غیاب مموری فیزیکی به هنگام ری‌ استارت یا شروع مجدد سیستم حفظ خواهد شد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
  • Windows Server 2003(R2)/2008(R2)/2012(R2)/2016/2019