در حال بارگذاری...

Nukeygara Akeytsu 20.3.13 ساخت انیمیشن 3 بعدی

Nukeygara Akeytsu Akeytsu نرم افزاری که با سادگی ، سرعت و طراحی خود می تواند روندهای موجود در انیمیشن 3 بعدی را بهبود بخشد. کارکرد برنامه Akeytsu در زمینه انیمیشن 3 بعدی، بازآفرینی منقطع و جذاب است. برنامه Akeytsu بر نیازهای هنرمند تمرکز دارد، یعنی محدودیت های فنی قدیمی و پیچیده در مجموعه ابزارهای انیمیشن سه بعدی سنتی را کنار گذاشته است. این نرم افزار را انیمیشن سازان طراحی کرده اند و رویکردی نوین به پوسته سازی ، اسکلت سازی و متحرک سازی انیمیشنی دارد. روند کار اسکلت سازی با استفاده از کنارگذاشتن تجهیزات کنترلی و دستکاری سنتی ساده شده است و در عوض، هنرمند می تواند شبکه و اسکلت را مستقیماً مدیریت کند. مجموعه ابزارهای نرم افزار Akeytsu برای هنرمندان مشتاق و تازه کار و البته انیمیشن سازان حرفه ای متناسب است و این افراد می توانند حجم زیادی از انیمیشن های باکیفیت را سریع و ساده تولید کنند
نرم افزار Nukeygara Akeytsu  اختصاصاً برای اسکلت سازی و متحرک سازی طراحی شده است . یکی از سریع ترین منحنی های یادگیری در صنعت انیمیشن سه بعدی متعلق به این نرم افزار است. عملکرد های نرم افزار تعدیل پذیر، جذاب و ساده هستند و کیفیت را فدای محتوا نمی کنند. یکی از ابزارهای این برنامه Akeytsu Spinner نام دارد که یک دستکاری کننده دوبُعدی هوشمند است و با آن می توانید حالت را در زمان اندکی خلق کنید. Akeytsu Stacker ابزار دیگری در برنامه است که برای مدیریت کی فریم (keyframing) استفاده می شود و در نوع خود کارآمدترین است. ویرایش منحنی اف (F-Curve) در بخش نمایش سه بعدی و دستکاری IK solvers با اسکلت FK امکان پذیر است. همچنین این نرم افزار کنترل خلاق را بهبود می بخشد و کاربر را قادر می سازد تا به آسانی بین اسکلت سازی و انیمیشن جا به جا شود.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 83 مگابایت به همراه Patch

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11