در حال بارگذاری...

Nukeygara Akeytsu 20.3.11 ساخت انیمیشن 3 بعدی

Akeytsu

Akeytsu

 نرم افزاری که با سادگی ، سرعت و طراحی خود می تواند روندهای موجود در انیمیشن 3 بعدی را بهبود بخشد. کارکرد برنامه Akeytsu در زمینه انیمیشن 3 بعدی، بازآفرینی منقطع و جذاب است. برنامه Akeytsu بر نیازهای هنرمند تمرکز دارد، یعنی محدودیت های فنی قدیمی و پیچیده در مجموعه ابزارهای انیمیشن سه بعدی سنتی را کنار گذاشته است. این نرم افزار را انیمیشن سازان طراحی کرده اند و رویکردی نوین به پوسته سازی ، اسکلت سازی و متحرک سازی انیمیشنی دارد. روند کار اسکلت سازی با استفاده از کنارگذاشتن تجهیزات کنترلی و دستکاری سنتی ساده شده است و در عوض، هنرمند می تواند شبکه و اسکلت را مستقیماً مدیریت کند. مجموعه ابزارهای نرم افزار Akeytsu برای هنرمندان مشتاق و تازه کار و البته انیمیشن سازان حرفه ای متناسب است و این افراد می توانند حجم زیادی از انیمیشن های باکیفیت را سریع و ساده تولید کنند
نرم افزار Nukeygara Akeytsu  اختصاصاً برای اسکلت سازی و متحرک سازی طراحی شده است . یکی از سریع ترین منحنی های یادگیری در صنعت انیمیشن سه بعدی متعلق به این نرم افزار است. عملکرد های نرم افزار تعدیل پذیر، جذاب و ساده هستند و کیفیت را فدای محتوا نمی کنند. یکی از ابزارهای این برنامه Akeytsu Spinner نام دارد که یک دستکاری کننده دوبُعدی هوشمند است و با آن می توانید حالت را در زمان اندکی خلق کنید. Akeytsu Stacker ابزار دیگری در برنامه است که برای مدیریت کی فریم (keyframing) استفاده می شود و در نوع خود کارآمدترین است. ویرایش منحنی اف (F-Curve) در بخش نمایش سه بعدی و دستکاری IK solvers با اسکلت FK امکان پذیر است. همچنین این نرم افزار کنترل خلاق را بهبود می بخشد و کاربر را قادر می سازد تا به آسانی بین اسکلت سازی و انیمیشن جا به جا شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 83 مگابایت به همراه Patch

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11