در حال بارگذاری...

Creature Animation Pro 3.73 طراحی انیمیشن 2 بعدی

Creature Animation

Creature Animation

 نرم افزار طراحی انیمیشن 2 بعدی است که با استفاده از آن می توان انیمیشن های پویای جذابی را به محتوای دیجیتال اضافه کرد. برنامه Creature Animation با بهره گیری از موتور خودکار انیمیشن سازی و جریان کاری قدرتمند ، امکان تولید انیمیشن های پیچیده و جذاب را به طور سریع و آسان فراهم می کند. در واقع برنامه Creature Animation ابزار انیمیشن سازی ایده آلی برای توسعه دهندگان بازی ، هنرمندان حوزه دیجیتال و طراحان وب بوده که با استفاده از آن می توانند انیمیشن های جذاب و زنده ای را به محتواهای خود اضافه نمایند. استفاده از این برنامه می تواند نظر شما درباره نحوه ساخت انیمیشن 2 بعدی را عوض کند.
یکی از ویژگی های اصلی این برنامه، Directable Automated Animation Engine بوده که با دارا بودن تکنولوژی بی نظیری ، امکان ایجاد انیمیشن هایی را فراهم می کند که بسیار حرفه ای و جذاب هستند. این برنامه ابزارهای قدیمی مانند زنجیره های FK و IK و همچنین ابزارهای پیشرفته ای مانند تحرک و انحنای فیزیک بدن ، تولید خودکار چرخه راه رفتن ، حرکت جسم / عضله / بدن ، قابلیت ایجاد هوشمند وزن بدن ، ضبط حرکت 2 بعدی و ... را ارائه می کند.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
نسخه 64 بیتی
دانلود با حجم 37 مگابايت به همراه Patch


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)