بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Corel PhotoMirage 1.0.0.167 تبدیل عکس به انیمیشن

Corel PhotoMirage

 نرم افزاری که توسط آن میتوانید هر تصویری را فقط طی سه مرحله ساده به انیمیشن تبدیل کنید. چه هدف شما جلب توجه و انتشار آثارتان در اینترنت و یا جهت سرگرمی با عکس‌ها باشد، برنامه PhotoMirage بهترین ابزار برای این هدف با خلق انیمیشن‌ های جذاب و الهام‌ بخش است. قابلیت کشیدن و رها کردن Motion Arrow بر روی قسمت‌ های قابل حرکت تصویر و امکان طراحی Anchor Point اطراف نواحی غیر‌متحرک ، همچنین قابلیت پیش‌نمایش تصویر پیش از متحرک‌سازی از امکانات این نرم‌افزار قدرتمند می‌باشد.
آثار خلق شده توسط این برنامه نه تنها احساسات بیننده را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه می‌تواند منبع الهام در دیگر افراد باشد. آثار خلق شده توسط این نرم‌ افزار همانند وهم و خیال می‌باشند، زیرا نه کاملا عکس و نه کاملا ویدیو محسوب می‌شوند.
Corel PhotoMirage ابزار خارق‌ العاده‌ای برای عبور از مرزهای بصری است. کار با این نرم‌افزار و خلق تصاویر انیمیشنی که توجه علاقه‌مندان را جلب کند ، بسیار آسان می‌باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
System Requirements
- Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 with the latest service pack
- Intel Core i3 or AMD A4 3.0 GHz or faster processor
- Intel Core i5/i7 or AMD Athlon A10 or higher for Full HD/4K output support
- 2 GB of RAM (4 GB recommended for 2K/4K project preview and output support)
- 500 MB of available hard-disk space required (1 GB recommended)
- 1280 x 768 resolution with 16-bit color display (1366 x 768 resolution with 24-bit or higher color display recommended)
- Up to 250 DPI supported with appropriate resolution display
- DirectX 9 or higher compatible video adapter with the latest driver