در حال بارگذاری...

AnimaShooter Capture 3.9.3.8 ساخت انیمیشن استاپ موشن

AnimaShooter Capture

AnimaShooter Capture

 نرم افزاری برای ساخت انیمیشن هایی با تکنیک استاپ موشن (stop-motion) است و از دوربین های Canon DSLR پشتیبانی می کند. یادگیری کار با برنامه AnimaShooter Capture راحت است و استفاده از آن ساده است. همچنین نرم افزار AnimaShooter Capture از همه دوربین های دیجیتال رفلکس Canon که قابلیت کنترل از راه دور با استفاده از کامپیوتر را با ویژگی نمایش زنده (Live View) داشته باشند، پشتیبانی می کند. البته پیش از استفاده از نرم افزار بهتر است از سازگاری دوربین خود با این برنامه مطمئن شوید.  این برنامه نسخه بهبودیافته نرم افزار قبلی به نام AnimaShooter Junior است که قابلیت پشتیبانی از دوربین های قدرتمند DSLR به آن افزوده شده است.
با این قابلیت، کیفیت فیلم های خروجیبه صورت چشم گیری افزایش یافته است و کاربر می تواند ویدئوهایی با جزئیات و حرفه ای خلق کند. پس از اتصال دستگاه مناسب و سازگار به برنامه، کاربران می توانند به ثبت تصاویر برای استاپ موشن بپردازند. علاوه بر مواردی که از دوربین وارد می شوند، کاربران می توانند عکس ها یا تصویرهای محلی را نیز بارگذاری کنند و با آن ها انیمیشن بسازند. با این کار نتیجه نهایی بسیار بهبود می یابد. می توانید با استفاده از یک بافت نگار یا هیستوگرام RBG، دقت تصویر را تضمین کنید و با فعال سازی پس زمینه جدولی می توانید اشیای گرافیکی را دقیقاً تنظیم کنید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
ورژن 3.9.3.8
دانلود با حجم 31 مگابایت به همراه کرک
ورژن 3.8.18.8
دانلود با حجم 29 مگابایت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار