در حال بارگذاری...

Ashlar Vellum Xenon 11 SP0 Build 1111 مدلسازی 3 بعدی

Ashlar Vellum Xenon

Ashlar Vellum Xenon

 یک نرم افزار مدلساری 3 بعدی قدرتمند و دقیق بدون هیچ گونه محدودیتی می باشد. جالب است بدانید که از طراحان مشهور طلا و جواهر در نیویورک و پاریس تا شرکت های تجهیزات ورزشی در شمال غربی اقیانوس آرام، همچنین از کامپیوتر اپل تا Scaled Composites، از نرم افزار انعطاف پذیر Xenon برای طراحی های خود استفاده می کنند. این نرم افزار یک طراحی انعطاف پذیر و سریع را به شما ارائه خواهد کرد. با استفاده از این نرم افزار به آسانی می توانید ایده های خود را به صورت 2 بعدی و یا 3 بعدی پیاده سازی کرده و آن ها را آزمایش کرده و به سرعت محصولات خود را وارد بازار کنید.

قابلیت های نرم افزار Ashlar Vellum Xenon

  • Associativity کامل و هیستوری مرورگر طراحی
  • به روز رسانی مدل ها و شیت های ترسیم
  • رابط کاربری Non-Modal که به شما اجازه می دهد که در بین تکنیک های مدل سازی و Approaches on the Fly تغییراتی را لحاظ کنید
  • Classic Vellum 2D/3D
  • تهیه مدل حرفه ای با ابعاد واقعی و ساخت سریع آنالیزهای مدل پایه
  • طراحی انعطاف پذیر و سریع
  • و ...

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
System Requirements
- Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 (x32 or x64)
- 32 MB Accelerated Video Card w/ Open GL (Standard on all business-class systems since 2005. Additional RAM will not improve performance.)
- Medium- to High-performance Workstation-class Graphics Subsystem Recommend for Real-time Environment Mapping on Complex Files
- 512 MB RAM Required / 2 GB Recommended
- 1 GB Free Hard DriveSpace Required / 4+ GB Recommended
دانلود با حجم 199 مگابايت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط نرم افزار