بازی زولا
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

dupeGuru 3.7.1 پیدا کردن فایل های تکراری

نرم افزار ویندوزharc98718785 30 مرداد 1392

soft98Hardcoded Software dupeGuru 3.7.1

  ابزاری مفید و قدرتمند برای پیدا کردن فایل های تکراری بر روی سیستم می باشد.این برنامه با جستجو کامپیوتر بر اساس نام فایل ها و همچنین بر اساس محتویات فایل ها قادر به شناسایی دقیق فایل های تکرای درون سیستم می باشد.ویژگی های جستجو بر اساس نام فایل ها از یک الگوریتم منطق فازی پیروی می کند که می تواند فایل های تکراری همنام را حتی زمانیکه آن فایل ها دقیقا شبیه به یکدیگر نیستند پیدا کند. dupeGuru برنامه ای کارآمد می باشد که در چند دقیقه قادر به پیدا کردن فایل های تکراری شما به لطف الگوریتم منطق فازی برنامه می باشد. dupeGuru قابل سفارشی سازی می باشد شما میتوانید با تغییراتی در روش جستجو موتور برنامه دقیقا فایل های تکراری را که شما می خواهید پیدا کند. dupeGuru برنامه ای امن در این زمینه می باشد. موتور جستجو این برنامه طوری طراحی شده است که باعث آسودگی خاطر شما می شود و از پاک شدن فایلی که شما نمی خواهدی پاک شود جلوگیری می نماید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.