در حال بارگذاری...

Advanced Renamer 3.88.1 Commercial تغییر نام دسته ای فایل ها

Advanced Renamer

Advanced Renamer

 نرم افزاری حرفه ای برای تغییر نام چندین فایل ( عکس ، موزیک ، ویدیو و ... ) و پوشه به طور دسته ای و همزمان است. با پیکربندی روشهای تغییر نام ، اسامی را می توان به روش های مختلف تنظیم کرد. با استفاده از برنامه Advanced Renamer تغییر نام دسته ای با استفاده از 14 روش مختلف بر روی تعداد زیادی فایل آسان است. همچنین می توان بر اساس اطلاعات موجود در پرونده ها ، فایلها را کپی یا به مکانهای جدید منتقل کرد. با نرم افزار Advanced Renamer می توانید با افزودن ، حذف ، جایگزین کردن یا تغییر پرونده  با نام جدید بر اساس اطلاعات شناخته شده در مورد فایل ، نام پرونده های جدیدی بسازید. قبل از انجام عملیات روی پرونده ها می توانید تأیید کنید که خروجی صحیح است و اگر تغییر نام را انجام داده اید و از آن پشیمان شده اید ، می توانید آنرا انجام ندهید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید و زبان را انتخاب کنید.
  • از نرم افزار خارج شوید.
  • فایل lic.ini موجود در پوشه License را در مسیر زیر کپی کنید.
    %AppData%\Hulubulu\Advanced Renamer 3\Data
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11