در حال بارگذاری...

Steelray Project Analyzer 7.6.2 + Viewer 6.4.3 مدیریت و آنالیز پروژه

Steelray Project Analyzer

Steelray Project Analyzer

 نرم افزاری کاربردی در زمینه ایجاد ، مدیریت و تحویل برنامه های زمانی با کیفیت است. با استفاده از برنامه Steelray Project Analyzer می توان کیفیت و عملکرد برنامه زمانی پروژه را در مدت زمانی کوتاه افزایش داده و نتایج قابل فهمی را از آن استخراج نمود. این برنامه امکان تجزیه و تحلیل برنامه زمانی نسبت به بهترین شیوه های مدیریت پروژه ، بهترین شیوه های داخلی تعریف شده و بهترین شیوه های دولتی را فراهم می کند. یکی از ویژگی های این برنامه، پشتیبانی از Microsoft Project ، Primavera P6 و UN/CEFACT XML می باشد. این برنامه به راحتی امکان بررسی ابعاد مختلف برنامه زمانی یک پروژه را در اختیار افراد حرفه ای قرار می دهد که می خواهند تحلیلی از برنامه زمانی پروژه خود به طور سریع و جامع داشته باشند. از دیگر ویژگی ها و امکانات برنامه Steelray Project Analyzer می توان به رابط کاربری ساده و در عین حال کاربردی اشاره کرد که امکان تنظیم گزارش های ایجاد شده را به منظور فهم بهتر فراهم می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید
  • قسمت Name و Email را به دلخواه تکمیل کنید و روی دکمه Generate کلیک کنید.
  • بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
Operating System
  • Windows 7/8/10/11