خبرهای تکنولوژی

بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور بر بستر وب
در حال بارگذاری...

Send Windows Key 1.0 ساخت کلیدهای ترکیبی میانبری با کلید ویندوز

Send Windows Key

Send Windows Key

 نرم افزاری کاربردی برای کار با کلید ویندوز ( آیکون ویندوز روی کیبورد ) است که تبدیل به کلیدی استاندارد در صفحه کلیدهای کامپیوتر شده است. اگر کلید ویندوز ( آیکون ویندوز روی کیبورد )  به تنهایی فشرده شود، منو یا صفحه استارت باز می شود. اما اگر کلید ویندوز در ترکیب با کلید دیگری فشرده شود، کلیدِ ترکیبی میانبری برای برخی از عملکردهای ویندوز خواهد بود. این کلیدهای میانبر ترکیبی می توانند سرعت انجام کارهای عادی را افزایش دهند. مثلاً فشردن همزمان کلیدهای ویندوز و E ( یعنی ابتدا کلید ویندوز را فشار دهیم و حین فشردن، کلید E را نیز فشار دهیم) پنجره Explorer ویندوز را باز می کند. با استفاده از برنامه Send Windows Key می توانید فرمان فشردن کلیدها را ارسال کنید، درست مثل هنگامی که واقعاً کلیدهای صفحه کلید را می فشارید.
مثلاً اگر بخواهید اسکریپتی بسازید که به صورت خودکار چند برنامه را باز کند و آن ها را به گوشه های صفحه نمایشگر تغییراندازه دهد و این کار با فشردن همزمان کلید ویندوز و کلیدهای جهت نما انجام شود، این کار با ساختن فایل batch امکان پذیر نخواهد بود. در این صورت، این نرم افزار برای شما کاربرد خواهد داشت.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 650 کیلوبایت ( رایگان )
لینک کمکی ( official link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10