لینکدونی ( مطالب خواندنی )

Microsoft Windows Essentials 16.4.3508.0205 - ابزارهای تکمیلی برای ویندوز 7 و 8

نرم افزار ویندوز |  نویسنده : TRACKER  |  تاریخ انتشار : 8 آذر 1391  |   تعداد بازدید : 44616

soft98Microsoft Windows Essentials 16.4.3508.0205

  یکی از ایراداتی که کاربران پس از ارائه ویندوز 7 به مایکروسافت گرفتند حذف نرم افزارهایی نظیر Movie Maker از ویندوز بود که برای بسیاری مشکلاتی را پدید آورد چرا که بسیاری از کاربران با همین نرم افزارهای ساده هم کارهای زیادی را انجام می دادند به همین دلیل مایکروسافت با ارائه بسته ی نرم افزاری به نام Windows Live Essentials سعی کرد تا علاوه بر ارائه یک پکیج نرم افزاری نرم افزارهای دلخواه کاربران را هم با این بسته نرم افزار ارائه کند. محصولی که شامل چندین نرم افزار مجزاست که هریک می توانند به عنوان نرم افزاری مجزا موزد استفاده قرار گیرند .

لیست برنامه‌های این مجموعه همانند گذشته شامل: Windows Live Mail، Windows Live Messenger، Windows Live Writer، Photo Gallery، Movie Maker، Family Safety، Outlook Connector Pack است و Microsoft SkyDrive تنها عضو این خانواده جدید است. مهم‌ترین تغییر این نسخه را در یکپارچه سازی نرم افزارهای فوق با سرویس رایانش ابری مایکروسافت یعنی SkyDrive می‌توان دانست. همچنین بهبود‌های بسیار چشمگیری در این نسخه Movie Maker و Photo Gallery به چشم می‌خورند که از جمله آن‌ها می‌توان به یکپارچه سازی با Vimeo، و همچنین معرفی قابلیتی تحت عنوان Video Stabilization نام برد که توسط آن می‌توانید براحتی ویدئوهای لرزان و یا فاقد کیفیت خود را به نحوی اعجاب انگیز بهبود بخشید .
به نظر میرسد نسخه جدید Movie Maker قدم را بسیار فراتر از نیازهای کاربران عادی برداشته است. از دیگر نکات قابل بررسی، حذف Windows Live Mesh بعد از نصب Windows Essential 2012 به صورت خودکار و البته همراه به اطلاع رسانی به کاربر است. همانگونه که می‌دانید از بسیاری از کاربران حرفه‌ای ویندوز با استفاده از Windows Live Mesh بسیاری از فایل‌های خود را بین PC های مختلف Sync می‌کردند که این نرم افزار بدلیل وجود Microsoft SkyDrive که به نوعی وارث Windows Live Mesh به شمار می‌آید حذف شده است و با Microsoft SkyDrive جایگزین شده است .

توضیحات :
  • این مجموعه فقط با ویندوز 7,8,10 سازگار است و نمی توان آن را بر روی ویندوز XP و ویستا نصب کرد .